PLEASE FOLLOW

SEARCH

Sare Davutoğlu Opened a Healthcare Center


absmiddle Yazdır   -A | A+ 22.12.2015
Sare Davutoğlu, wife of the Prime Minister Ahmet Davutoğlu attended the opening ceremony for Neslişah Sultan Family Healthcare Center held in Fatih.

Davutoğlu şunları söyledi: "İlk adım sağlık merkezleri daha önemli ve benzeri türden kuruluşlar arasında daha mantıklı ilk adım sağlık merkezleri şifa ve şefkat kaynağı olan olmasıdır.".

Davutoğlu, AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir ve Kaymakam Ahmet Ümit ek yanı sıra törene katıldı. Sare Davutoğlu konuşmasını yapmak için stand davet edildi olarak protokol konuşmaları ile başlayan tören devam etti. Konuşmasını takiben, Davutoğlu'nun açılış kurdelesini kesti ve hizmet Neslişah Sultan Aile Sağlığı Merkezi'ni açtı.

Sağlık Merkezleri Şifa ve Şefkat bir kaynak vardır

O bir vatandaş olarak ve bir doktor olarak hem de sağlık merkezi açıklıkları katılıyor gurur olduğunu değinen Davutoğlu, şunları söyledi: "Bu benim tebrik ederek konuşmama başlamak istiyorum ben katkıda memnunum güzel hizmetlerden biridir. İlk adım sağlık merkezleri şifa ve şefkat kaynağı, çünkü bu önemli hizmeti sağlamak için Fatih Belediyesi. İlk adım sağlık merkezleri daha önemli ve benzeri türden kuruluşlar arasında daha mantıklı. budur. şifa ve sağlığın korunması bağlı olsa da diğer sağlık kuruluşlarında büyük önem çok bu merkezler mahallelerde insanlar için ilk seçenek ve aynı zamanda şefkat merkezi bulunmaktadır. Bu merkezlerde, halkın ve sağlık personelinin arasındaki ilişki sadece profesyonel tıbbi değil. Bir mahalle sıcak atmosferi bu merkezlerde görülebilir. Bu aile hekimi sistemi aktif ve ideal bir şekilde ülke genelinde kurulduğunda, biz bu kısa ve uzun vadeli sonuçlarını göreceğiz ve biz merkezleri hepsine sahip olacağını umuyoruz spor, aşısı ve sadece hastalık durumunda değil, aynı zamanda tüm aile üyelerinin sağlığını korumak için gerekli sağlık taramaları gibi sağlık hizmetleri verilmektedir. Biz çok daha huzurlu ve daha mutlu bireyler başarılı olmak için halk sağlığını korumak ve önlenmesi ve hastalıkların tedavisinde ve insanlar için büyük bir adım atmış olacağız. "

Sadakat Şifa A Yolu Bizim Sağlık Sanayi ve İnsanlarımız Arasında Oluşturulan Has Been

Davutoğlu şöyle devam etti: ". 2010 yılından bu yana, bir yol, sağlık, sanayi ve sadakat şifa insanlar arasında aile hekimliği sistemi ve aile sağlık merkezlerinde kurulmuştur Umarım bu alanda, bu tür sağlık şiddet gibi bazı konular, vefasızlık olarak veya deneyimli hak sağlık hizmeti almak yapamaz olmak, aile sağlık. yanı sıra sevgi ve merhamete dayalı insanlar arasında bir köprü oluşturarak bu güzel zincirine eklenen her yeni hizmet binası çok daha olumlu gelişmeler göreceğiz. Allah eylesin sağlık personeli, hekimler ve hastalar sürekli. Neslişah Sultan Aile Sağlığı Merkezi artık açılıyor gerçekten çabalarının bir sürü inşa edilmiştir arasındaki ilişkiler. Ben bu hizmetleri almak için buraya danışmak isteyen bireyler arasındaki yararlı eserler yol umuyoruz ve mesleklerini yapmak istiyorum hekimler. Ben hekim ve sağlık personelinin bütün huzurlu bir zihin ile görevlerini yürütmek umuyoruz. "Burası sağlık ve şifa kaynağı olur dua ve ben saygı ve sevgi ile hepinizi dolu.

Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, ekledi: ". Bu bizim Aile Sağlığı Merkezi uygulaması, 2010 yılında İstanbul'da başlayan Fatih Belediyesi olarak açılan 24 Aile Sağlığı Merkezi ise, Fatih toplantısında en kolay bu uygulaması yapılan yer olduğu ortaya çıktı biz zaten bu anlamda 2004 yılında bu çalışmaları başladı çünkü. İl Sağlık Müdürlüğü ve arkadaşlarının ile yapılan, biz başarılı bir iş yaptı bence. Biz PTT temsilcileri ve tedarik ofisleri konuştuk hemen yanındaki bu inşa edilecek aile sağlık merkezleri bizim yaşlı millet. yürüme mesafesinde elverişli onların PTT faturalarını ödemek geliyor ve "Fatih sakinleri onurlandıran için teşekkür ederiz böylece.