PLEASE FOLLOW

SEARCH

Grand Bazaar Will Be Administrated For the First Time in its History


absmiddle Yazdır   -A | A+ 23.12.2015
Grand Bazaar, one of most visited historical and touristic places of the world, will be administrated for the first time in its history. Restoration works will begin in line with decisions to be made after forming the administration in the first quarter of 2016.

İstanbul'un konuştuğunuzda ilk yerlerden biri Olarak Kabil Kapalıçarşı, Tarihinde ilk defa idare edilecektir. Ayakta, Üyelerden oluşacaktır Kapalıçarşı esnafi, İstanbul Valiliği, Fatih Belediyesi, Vakıflar A.Ş. Büyükşehir Belediyesi Arasında ortak çalışma ile Tespit 554 Yıldır Hizmet ile insanlığı Vermektedir Tarihsel çarşı, Yönetim ve edilecek, 2016 yılının ilk çeyreğinde.

Projenin uygulanması 5 Adım Has

Mustafa Demir, Fatih Belediye Başkanı, Tarihi Çarşı esnafi ile Bir araya geldi Kapalıçarşı Restorasyon Avant Bir proje paylaştı aşamalı Uygulama Projesi Kapsamında hazırlanan 5 ziyaretinde ettik. Esnafın şüpheler Kadar giderdikten Sonra, Belediye Başkanı Demir, anlattı asamalari Alım Satım detaylı proje.

Kapalıçarşı'nın İdaresi 13 İnsanlar içerecektir

Belediye Başkanı Mustafa Demir Kapalıçarşı'nın yönetimini seçiminin önemini belirtilen yönetim, tam Kabil etmez Alir ziyaretinde Kapalıçarşı Ile Ilgili Tüm Kararları uygular tek otorite olacak "söyledi SORUMLULUK, SU andan itibaren ODALAR VE DETAY ettik. Ayni ZAMANDA uygulanacak Kadar bugün Fatih Belediyesi Tarafından geliştirilen projeler Için Önemlidir. Yonetim 13 üye ile Bir tahta içermektedir ziyaretinde 4 kamu Temsilcileri, Valilik, Büyükşehir Belediyesi, Fatih Belediyesi A.Ş. Vakıflar içerecektir. Bunların çoğu yerin epey TAMAMI problemleri çözmek Için koydu masasinda MEVCUT OLACAKTIR. Ben Kapalıçarşı'nın Geleceği Için umutluyum. Ben uzun bir yol katettik düşünüyorum. "

"İlk tamamlandı At İşleri Altyapı Olacak"

Belediye Başkanı Demir, altyapı işleri yönetimini olusturan sonrası Sağ başlayacak belirtti ziyaretinde Büyük Bir altyapı sorunu var "söyledi. Biz İSKİ ile çalışıyoruz. Özel kutular Oluşturulur ziyaretinde ONLAR şimdi yapım AŞAMASINDADIR. Zemin Çalışmaları İnşaatı tamamladıktan Sonra Bir Sonraki OLACAKTIR. Ve Onlar soğutma Yeraltı Tüm tatlı su , kirli su, elektrik, taşınır Sonra soğutma sistemleri Bu sisteme Dahil olacak. bunun gibi, Kapalıçarşı Sorunları UCTE ikisini çözülecektir. Restorasyon İşlemi Bir ​​Sonraki sahne olacak. Benim deneyimlerime Göre konuşuyorum. "

"Biz Fate Kapalıçarşı BıRakın etmem ONUN"

Mustafa Demir tamir Ettik Bakım ilk aşamada yapılacaktır acil Tedavi talebinde Kapalıçarşı'nın bölümlerinde çalıştığını belirtti Kapalıçarşı'yı restorasyon Çalışmaları gerçekleştirmek mumkun Değildir "dedi. A.Ş. kapatılacak Tamamen Ettik Hemen Tedavi edilmesi gereken bazi bölümler Vardır Çünkü Uygun Değildir. Sonra da Yalıtım meselesi Var. Bu bittiyse, Kapalıçarşı, en azindan Rahat Bir Nefes nefes alabiliriz. Bir oldugunda Needleworks fırsat, reorganizasyon gegbekli tam ölçekli restorasyon Çalışmaları yapılacaktır. A.Ş. Büyükşehir Belediyesi çok destek verdi ziyaretinde Yerel Yönetimler mutlaka yanı Sıra destek verecek. Bir'e desteğiyle Fatih Belediyesi Sürü verdi. Biz Kendi kaderine Kapalıçarşı bırakmazdı. "