TAKİP EDİNİZ

İÇERİK ARAMA

Kadınlara Ücretsiz Mesleki Eğitim


KİMİM (Kadınlar İçin Meslek ve İş Merkezi)’nin düzenlediği ücretsiz mesleki eğitim programları 29 Şubat’ta başlıyor.

Fatih Belediyesi Kariyer Merkezi’nin destek verdiği Kadınlar İçin Meslek ve İş Merkezi; çalışarak geleceklerini değiştirmek isteyen 18-45 yaş arasındaki, ilköğretim mezunu, Fatihli kadınları 3-5 hafta boyunca haftada 5 gün yapılacak eğitimlere davet ediyor.

Kadınların meslek edinmelerine ve iş hayatına katılmalarına destek olmak amacıyla yeme-içme ve konaklama işletmelerinde talep açığı bulunan Bulaşıkhane Görevlisi ve Servis Görevlisi pozisyonlarında çalışabilmeyi sağlayacak bilgi ve becerinin kazandırılacağı ücretsiz mesleki eğitim programları düzenlenecek.

Eğitim esnasında katılımcılara ücretsiz öğle yemeği ve çocuklu kursiyerlere kreş hizmeti verilecek. Fatih Belediyesi’nin desteği ve Etiler Soroptimist Kulübü tarafından yürütülen alan çalışmaları ile ulaşılan katılımcılarla 29 Şubat’ta Balat Kültür Evi’nde başlayacak.Eğitimi başarıyla tamamlayan kursiyerler 12 işgünü staj yapacaklar. Staj sonrasında ise daimi bir iş edinmeleri için KİMİM bünyesindeki İşe Yerleştirme Uzmanı’ndan yardım alacaklar. KİMİM işe yerleştirilen kadınların uyum ve performanslarını izleyerek, gerektiğinde takviye çalışmaları da planlayacak.

Katılmak ve detaylı bilgi almak isteyenler Fatih Belediyesi Kariyer Merkezi ile irtibata geçebilirler.

Yavuz Selim Yaşam Merkezi  (Kariyer Merkezi)

Adres Çarşamba Çukurbostan/Balat Mahallesi(Hatip Muslihittin Mevkii)Yavuzselim Cad. No: 59
Tel 0212 521 53 53
Harita Yavuz Selim Yaşam Merkezine Nasıl Gidilir? Harita İçin Lütfen Tıklayınız....