TAKİP EDİNİZ

İÇERİK ARAMA

Başkan Hasan Suver, Fatihlilerle Bayramlaştı


absmiddle Yazdır   -A | A+ 22.08.2018
Fatih Belediyesi’nin geleneksel bayramlaşma töreni belediye merkez binasında yapıldı. Fatih Belediye Başkanı Hasan Suver’in ev sahipliğinde gerçekleşen bayramlaşma programına Avrupa Birliği Eski Bakanı Ak Parti İstanbul Milletvekili Volkan Bozkır, Ak Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Demir, Fatih İlçe Kaymakamı Ahmet Ümit, Ak Parti Fatih İlçe Başkanı Orhan Narin, belediye başkan yardımcıları, ilçe protokolü, muhtarlar, STK temsilcileri, belediye çalışanları ve vatandaşlar katıldı.

Belediyenin Fuaye alanında yapılan bayramlaşma töreninde konuşan Belediye Başkanı Hasan Suver, “Bayramların sürdürülebilir olması için, toplumsal boyutu gerekir. Bundan dolayıdır ki milletler, sadece vatan dedikleri bir kara parçası üzerinde değil, sadece bir devletle değil, sadece uğurlarında can verdikleri bir bayrakla değil, aynı zamanda onları bir arada tutan bir şuurla yaşarlar. Tıpkı Sultan Alparslan’dan, Devlet Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a kadar milletimizin gösterdiği dirayet ve birliktelikte olduğu gibi. Bayramlar bireysel huzuru, toplumsal huzurla buluşturan o toplumun bireylerini, bireyden bize dönüştüren, bizi biz yapan çok önemli değerlerdir. Bayramları yaşamak ve yaşatmak, onları kuşaktan kuşağa aktarmak bizim en önemli varlık sebebimizdir” dedi.

Fatih Belediye Başkanı Hasan Suver, törene katılanların nezdinde tüm Fatihlilerin Kurban Bayramını kutladı. Konuşmaların ardından Başkan Suver, programa katılanlarla tek tek bayramlaştı.