TAKİP EDİNİZ

İÇERİK ARAMA

Başkan M. Ergün Turan İlk Halk Günü Toplantısını Gerçekleştirdi


absmiddle Yazdır   -A | A+ 18.04.2019
Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, Fatih Belediyesi’nin bir geleneği olan, Fatihlilerin istek ve beklentilerini doğrudan Belediye Başkanı’na ilettiği “Halk Günü” toplantılarının ilkini gerçekleştirdi.

Fatih Belediyesi C Blok avluda gerçekleştirilen toplantıda Başkan M. Ergün Turan ile birebir görüşme imkânı bulan Fatihliler, yeni başkana hem tebriklerini hem de beklenti ve taleplerini iletti. 

Vatandaşları ayrı ayrı dinleyen Başkan M. Ergün Turan, talepleri hassasiyetle ele alacaklarını belirterek, “Fatihlilere çok çalışacağımızın sözünü vermiştik. Fatih için yeni projeler üretip, hayata geçirmenin dışında onların bireysel problemlerini çözümlemek de bizim için önemli. Kendileriyle direkt iletişimde olduğumuz programlarımızdan biri olan Halk Günü toplantımızın bugün ilkini gerçekleştirdik. Fatihlilerle sık sık bir araya gelmeye, onların sorunlarına ortak olmaya ve çözümlemeye devam edeceğiz” dedi.

Başkan yardımcıları ve tüm birim müdürlerinin hazır bulunduğu toplantıda talepler ilgili müdürlüklere iletiliyor. Görüşmedeki taleplerin takip ve işin sonuçlandırılması için hazırlanan formlarda başkan notunu alarak ilgili birime iletiyor. Bazı talepler anında yerine getirilirken, zaman gereken konularda ise hazırlanan form desteği ile vatandaşların taleplerinin takibi gerçekleştiriliyor.