TAKİP EDİNİZ

İÇERİK ARAMA

Halk Günü Toplantısı Yapıldı


absmiddle Yazdır   -A | A+ 30.04.2019
Fatih Belediyesi’nin her hafta gerçekleştirdiği, halkın istek ve belediyeden beklentilerini doğrudan Belediye Başkanına ilettiği “Halk Günü Toplantıları” devam ediyor.

Fatih Belediyesi C Blok avlusunda gerçekleştirilen halk günü toplantısında, Fatihliler, Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan ile birebir görüşme imkânı buluyor. Belediye Başkanı M. Ergün Turan, amaçlarının tüm Fatihliler ile doğrudan iletişim kurmak ve sorunlara hızlı çözüm üretmek olduğunu belirtti.

Fatih Belediyesi’nin yerel yönetimde katılımcılığı sağlamak ve ortak çözümde buluşmak anlayıcıyla gerçekleştirdiği Halk Günü Toplantıları’nda Fatihliler, her konuda taleplerini Başkan M. Ergün Turan’a birebir iletebiliyor. Başkan yardımcıları ve tüm birim müdürlerinin hazır bulunduğu toplantıda talepler ilgili müdürlüklere iletiliyor. Görüşmedeki taleplerin takip ve işin sonuçlandırılması için hazırlanan formlarda başkan notunu alarak ilgili birime iletiyor. Bazı talepler anında yerine getirilirken, zaman gereken konularda ise hazırlanan form sayesinde vatandaşın talebinin takibi yapılıyor.