TAKİP EDİNİZ

İÇERİK ARAMA

Fatih Belediyesi çalışanları piknikte eğlendi...


Fatih Belediyesi çalışanları senenin yorgunluğunu ve stresini aileleri ile birlikte katıldıkları piknikte attılar. Arnavutköy Tayakadın Ormanı'nda gerçekleşen piknikte belediye personeli düzenlenen etkinliklerde hem eğlendi, hem de çeşitli hediyeler kazandı...

Sabah erken saatlerde Fatih Belediye Binası önünden servis araçları ile Tayakadın Piknik Alanı’na gelen personel, burada kahvaltıyla karşılandı, ardından da birbirinden eğlenceli etkinliklerle keyifli saatler geçirdi.

Önce palyaçolar çocukların yüzlerini boyadı sonra da minikler şarkılar eşliğinde palyaçolarla piknik alanında tür attılar. Büyükler de etkinlikler çerçevesinde unutulmamıştı. Ödüllü halat çekme, yoğurt yeme yarışmaları oldukça çekişmeli geçti. Yarışmanın galipleri ise çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.

Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, TOBB ve Kal-der tarafından Türkiye genelinde yapılan anket çalışmasında vatandaşın memnuniyet oranının en yüksek olduğu ilçenin Fatih Belediyesi çıkmasında en büyük rolün belediye çalışanlarına ait olduğunu belirterek, “Bu meşakkatli ve zor görevde olağanüstü çabalarını esirgemeyen tüm Fatih Belediyesi personeline çok teşekkür ederim.” dedi. Fatih Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Suver ile Sami Er piknikte personelle birlikte Karadeniz yöresine ait müzik eşliğinde horon tepti.

Eğlence ve temiz havadan yorgun düşen belediye personeli hafızalardan silinmeyecek bir günün ardından evlerine döndüler.