TAKİP EDİNİZ

İÇERİK ARAMA

Bilgi İşlem Müdürlüğü


Müdür: Suat ERYILMAZ

1981 Konya-Ereğli doğumlu, İlk orta ve lise eğitimini Ereğli’de okudu. Yıldız Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği bölümünde Lisans eğitimini tamamladı. İstanbul Teknik Üniversitesi, İnşaat Fakültesi, Ulaştırma Mühendisliği Bölümünde Yüksek Lisans eğitimi aldı.

1999 yılında Kocaeli Üniversitesi Fizik Bölümünü kazandı. 17 Ağustosta yaşanan deprem dolayısı ile kaydını dondurarak hem dil eğitimi hem de bilgisayar eğitimi almak üzere Londra’ya gitti. Bir yıl sonunda tekrar Türkiye’ye dönerek girdiği sınavda Yıldız Teknik Üniversitesi Harita mühendisliği bölümünü kazandı.

2005 Yılından 2007 yılına kadar çeşitli firmalarda saha mühendisi olarak görev yaptı. Bu esnada yazılım mühendisliği konusunda eğitim aldı. 2007 ile 2010 yılları arasında ise farklı firmalarda proje mühendisi olarak, yol, havaalanı, atıksu, yağmursuyu projelerinin yanı sıra bu konularda çeşitli firmalara danışmanlık yaptı. 2007- 2011 yılları arasında ArcGIS, Autocad, Civil 3d, Microstation, Netcad ve Netpro konusunda çeşitli kurumlarda yarı zamanlı olarak eğitmenlik yaptı. 2011 yılından itibaren Fatih Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü bünyesinde GIS uzmanı olarak başladığı görevine 2017 yılı Kasım ayından itibaren Bilgi İşlem Müdürü olarak devam etmektedir. 2016 yılında Fatih Belediyesi bünyesinde kurulan Yenilikçi Projeleri Geliştirme Merkezi (YEPGEM) kuruluşunda görev aldı ve uygulama koordinatörü görevini yürütmektedir.

Evli ve bir çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir. Teknoloji ve Bilime ilgi duymaktadır.

Bilgi İşlem Müdürlüğü Alt Sitesi İçin Tıklayınız