TAKİP EDİNİZ

İÇERİK ARAMA


Fatih Belediyesi
Yaz Spor Okulu Başvuru Formu


Fotoğraf Ekle * (*.jpg, *.jpeg, *.png)
 ÖĞRENCİNİN KİŞİSEL BİLGİLERİ*

 Cinsiyet*

 TERCİH ETTİĞİNİZ BÖLGE ve GRUPLAR*
 Tercih Ettiğiniz Bölge* Tercih Ettiğiniz Grup*

 VELİSİNİN KİŞİSEL BİLGİLERİ*


 VELİSİNE ULAŞILAMADIĞINDA ARANACAK KİŞİ:*


  

Kayıt Sırasında Getirilmesi Gereken Belgeler:
• Arkalı Önlü Kimlik Fotokopisi, Hepatit B Testi ve Tam İdrar Tahlili
• Mavafakatname ve Sağlık raporu aşağıdaki şekilde olacak ve Elden teslim edilecektir.

Mavafakatname ve sağlık raporu örneğini görmek için tıklayınız.


Kıymetli Öğrenci ve Velilerimiz
Öncelikle, Fatih Belediyesi Yaz Spor Okulu’nu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Amacımız, Fatih’in geleceği olarak gördüğümüz çocuklarımızın sağlıklı gelişimi için tesislerimizden en üst seviyede istifade etmesini sağlamaktır. Bu amaçla bir takım kurallar belirlenmiştir. Kurallara uyulması, hizmet kalitesinin sürekliliği açısından önemlidir. İlgi ve işbirliğiniz için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Fatih Belediyesi
Gençlik ve Spor Merkezi
Kültür ve Sosyal İşler MüdürlügüYaz Spor Okulu Kuralları


1. Velilerimiz dilerse dersleri izleyebilirler ancak çocukların dikkatini dağıtmamaya özen göstermelidirler. Velilerin çocuğun yanına gelip konuşması, dersin işleyişine karışması, çocuğu habersiz gelip alması mümkün değildir. Veli, çocuğunu gün içerisinde almak istiyorsa grup lideri veya yaz spor okulu koordinatörüne haber vermeli, ayrıca izin belgesini doldurmalıdır.
2. Öğrenciler kendilerine verilen spor çantalarını spora geldikleri her gün yanlarına almalı ve çantasında sürekli bir adet yedek tişört, yedek iç çamaşırı, şapka, havlu bulundurmalıdır. Öğrenci, giysilerinin üzerine adı yazılı etiket yapıştırmalıdır.
3. Yüzme branşına tercih eden öğrenciler, spor çantalarında bone, havuz terliği, şort veya mayo, ıslak çamaşırlar için poşet bulundurmalıdır. Mayonun kumaşının çabuk kuruyan türden olmasına dikkat edilmelidir.
4. Yüzme branşına katılan çocukların havuza girmeden önce duş almaları ve eğitmenlerin talimatlarına uymaları, havuzda ve havuz dışında birbiriyle şakalaşmamaları çok önemlidir.
5. Ders bitiminde öğrencilerin havuzu boşaltması gerekmektedir. Havuz kenarında ıslaklık nedeniyle düşüp kayma riskine karşı terlik kullanılmalı; ancak ayakkabı giymemelidir. Ders bitiminde soyunma odasında eşya bırakılmamalıdır. Portatif havuz Çapa Fen Lisesi’nde kurulacaktır. Öğrenciler araçlarla havuza taşınacaktır.

Yaz Spor Okulu Başlangıç Tarihi: 25 Haziran 2018
Yaz Spor Okulu Bitiş Tarihi: 03 Ağustos 2018
Yaz Spor Okulu derslerimiz ücretsizdir
yazsporokullari@fatih.bel.tr