Menu

Hızlı Erişim

 1. Başkan'a Yaz
 2. Online Vergi Ödeme
 3. Nikah İşlemleri
 4. Proje Tanıtım Filmlerimiz
 5. Coğrafi Bilgi Sistemi
 6. Afet Toplanma Alanları
Yan Menüler

Yavuz Selim ve Fındıkzade Yaşam Merkezi

  Yavuz Selim ve Fındıkzade Yaşam Merkezi

  Yavuz Selim ve Fındıkzade Yaşam Merkezi içerisinde yer alan birimlerimizde Psikolog, Çocuk ve Ergen Psikoloğu ve Diyetisyen uzmanlarından oluşan ekiplerimiz hafta içi her gün ve Cumartesi günleri (Pazar hariç) 09.00- 17.30 saatleri arasında hizmet vermeye başlamıştır.

  Kadın, Aile ve Eğitim Birimimize bünyesinde hizmet veren Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde görevli uzman psikoloğumuz 18 yaş ve üzeri Fatihli bireylere ücretsiz danışmanlık yapmaktadır.

  Her iki yaşam merkezimizde Çocuk ve Ergen Psikoloğumuz, Fatihli çocuklarımıza ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir. Ailelerin refakatinde danışman desteği alan çocuklarımız, sorunlarıyla başa çıkmanın yanında aileleriyle ve çevreleriyle sağlıklı iletişim kurmayı öğrenmektedirler.

  Diyetisyen danışmanlığı kapsamında ise her hafta gerçekleştirilen buluşmalarda uzmanlarımız sağlıklı beslenme konusunda genel bilgiler vermektedir. Fındıkzade ve Yavuz Selim Yaşam Merkezlerimiz içerisinde yer alan birimlerimizde diyetisyen ekiplerimiz vatandaşlarımıza ücretsiz ve birebir hizmet vermektedir.

  Psikolojik Danışmanlık ve Sağlıklı Beslenme hizmetlerinden yararlanmak isteyen Fatihli vatandaşlarımız 0212 521 53 63 numarasını arayarak ya da Fındıkzade ve Yavuz Selim Yaşam Merkezlerinde bulunan birimlerimize gelerek randevu alabilirler.