Menu

Hızlı Erişim

 1. Başkan'a Yaz
 2. Kütüphaneler
 3. Kütüphane Anlık Doluluk
 4. Proje ve Tanıtım Filmlerimiz
 5. Sosyal Birimler
 6. Sosyal Tesisler
 7. FABİM
 8. Online Vergi Ödeme
 9. Vergi Barışı İşlemleri
 10. Coğrafi Bilgi Sistemi
 11. Suriçi Kart
 12. Etkinlik Takvimi
Yan Menüler

Topkapı Bahçe Başvuru Formu

-A A+

Topkapı Bahçe Başvuru Formu

 

Atölye Bahçe
 
Fatih Belediyesi olarak çocuklarımızın yaz tatilini aileleriyle birlikte geçirirken nitelikli ve eğitici aktivitelerle eğlenmelerini sağlamak adına düzenlediğimiz "Atölye Bahçe" 13 Temmuz Pazartesi günü kapılarını açıyor.
 
Fatih Belediyesi Topkapı Sosyal Tesisleri yanında bulunan sur içi etkinlik alanında çocuklar farklı yaş gruplarına yönelik hazırlanan atölyelerde eğlenirken, aileler de seminer ve söyleşilere katılabilecek. Yaz dönemi boyunca devam edecek olan etkinliklere 3-4, 5-6 ve 7-10 yaş grupları kayıt yaptırabilecek.
 
Çocuk survivor parkuru, sokak oyunları bölümü, bilim ve sanat istasyonları olmak üzere dört farklı alanda gerçekleştirilecek aktivitelerde; astronomi, ekoloji, fizik, sanat, edebiyat ve akıl oyunları gibi farklı kategorilerde etkinlikler yer alacak. 
Çocuklar kendilerine uygun yaş gruplarında 2 saat sürecek olan atölyelere katılırken, aileler de oyun alanı çevresinde bulunan çay bahçesinde dinlenebilecek veya arzu ederlerse kendileri için hazırlanan bölümde ikramlar eşliğinde seminer, söyleşi ve farklı etkinliklerle vakit geçirebilecek.
 
Hafta içi  gerçekleşecek programda 2’şer saat süren 3 farklı seanstan yalnızca bir tanesine katılabilmek için sitemizden kayıt yaptırarak randevu alınması gerekmektedir. Covid-19 tedbirlerinin alındığı programa kayıt yaptırırken aşağıdaki formu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Formu doldurduktan sonra kaydınız otomatik olarak alınmış olacaktır. Tarafınıza herhangi bir bildirim gelmeyecek olup katılacağınız atölyenin başladığı saatten en az 10 dakika önce “Atölye Bahçe”de bulunmanız yeterli olacaktır.
 
Fatih Belediyesi olarak çocuklarımızın aileleriyle birlikte nitelikli vakit geçirmelerini önemsiyor, “Atölye Bahçe” ile eşsiz Fatih’e değer katmaya devam ediyoruz.
 
*Not: Her katılımcı programa sadece bir kez kayıt yaptırabilecek ve mekana ulaşımı kendi imkanlarıyla sağlayacaktır.
 
Atölye Bahçe Programı: 
 
Tarih: 13 Temmuz – 31 Ağustos (Hafta içi her gün)
Saat:  10:00 – 17:00 
Yaş Grupları: 3-4  &  5-6  &  7-10 
Kategoriler: Çocuk Survivor Parkuru, Sokak Oyunları Bölümü, Bilim ve Sanat İstasyonları
Atölyeler: Astronomi, Ekoloji, Fizik, Sanat, Edebiyat ve Akıl Oyunları
İletişim: (212) 621 12 56
Adres: Topkapı Mahallesi, Paşa Odaları Sokak, Kaleiçi (Topkapı Sosyal Tesisleri) / Fatih