Menu

Hızlı Erişim

 1. Başkan'a Yaz
 2. Kütüphaneler
 3. Kütüphane Anlık Doluluk
 4. Proje ve Tanıtım Filmlerimiz
 5. Sosyal Birimler
 6. Sosyal Tesisler
 7. FABİM
 8. Online Vergi Ödeme
 9. Coğrafi Bilgi Sistemi
 10. Suriçi Kart
 11. Etkinlik Takvimi
 12. Afet Toplanma Alanları

Fatih EROL

2004 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği’nden, 2005 yılında ise yine İstanbul Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği (Çift Anadal Programı)’nden mezun oldu. 2013 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Yüksek Lisans programını tamamlayıp, Yüksek Mühendis unvanını aldı.

Bir süre mühendislik faaliyetlerinde bulunduktan sonra kamu hayatına Beyoğlu Belediyesi İmar Müdürlüğü Yapı Kontrol Şefliği'nde başladı. 2006 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne geçerek Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde Kontrol Mühendisi olarak görev yapmaya başladı. Sırası ile 2006-2010 İstanbul Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Planlama Şefliği, 2010-2011 Boğaziçi İmar Müdürlüğü, 2011-2015 Avrupa Yakası Park ve Bahçeler Müdürlüğü İhale Şefi, 2015-2019 yıllarında ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Müdürü olarak görev yaptı.

2019 yılı Kasım ayı itibariyle Fatih Belediyesi'nde İşletme Müdürü görevini yürüten Fatih Erol'un, UCLG-MEVA ve C40 gibi ağlarda ‘İklim Değişikliği ve Lojistik Yönetimlerin Dijital Hale Getirilmesi’ konularında çalışmaları bulunmaktadır.


İşletme Müdürlüğü

İşletme Müdürlüğü belediyenin idari yapılarının alt yapı sistemlerinin; bakımı, işletilmesi, onarılması, fiziki mekân yerleşim düzeninin sağlanması, güvenlik hizmetleri, iletişim ve haberleşme, iklimlendirme, su temini, temizlik hizmetleri, memur öğle yemeği hizmetleri, sivil savunma hizmetleri, özel ve resmi günlerde tören ve toplantı yerleri ile sosyal ve kültürel alanların düzenlenmesi, vatandaş taleplerinin yasal çerçevede karşılanması, teknik ve lojistik destek hizmetlerini kesintisiz olarak yürütmektedir.  

T.C. FATİH BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ GÖREV VE ÇALIŞMA YÖNETMELİĞİ

İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET STANDARTLARI TABLOSU