Menu

Hızlı Erişim

Yan Menüler

Atölye Bahçe Online Katilim Formu

-A A+

Atölye Bahçe Online Katilim Formu

Fatih Belediyesi olarak çocuklarımızın yaz tatilini aileleriyle birlikte geçirirken nitelikli ve eğitici aktivitelerle eğlenmelerini sağlamak adına düzenlediğimiz Topkapı Sosyal Tesisi 3.Kır Bahçesi kapılarını ziyaretçilere açıyor.
 
Çocuklar için atölye, aileler için bahçe olarak hizmet verecek olan “Atölye Bahçe” yaz boyunca farklı yaş gruplarını ağırlayacak.
 
 Topkapı Sosyal Tesisleri’nin yanında bulunan bahçede çocuklar farklı yaş gruplarına yönelik hazırlanan atölyelerde eğlenirken, aileler de seminer ve söyleşilere katılabilecek. Fatih Belediyesi Topkapı Sosyal Tesisleri bünyesinde bulunan sur içi etkinlik alanında yaz dönemi boyunca devam edecek olan etkinliklere  5-6 ve 7-10 yaş grupları kayıt yaptırabilecek.
 
Çocuk survivor parkuru, sokak oyunları bölümü, bilim ve sanat istasyonları olmak üzere dört farklı alanda gerçekleştirilecek aktivitelerde astronomi, ekoloji, fizik, sanat, edebiyat ve akıl oyunları gibi farklı kategorilerde etkinlikler yer alacak. Çocuklar kendi yaş grupları ile 2 saat boyunca atölyelere katılırken, aileler de oyun alanı çevresinde bulunan çay bahçesinde dinlenebilecek veya dilerlerse kendileri için hazırlanan bölümde ikramlar eşliğinde seminer, söyleşi ve farklı etkinliklerle vakit geçirebilecek.
 
Hafta içi her gün 10:00-19:30 saatleri arasında gerçekleşecek programlara katılmak için önceden kayıt yaptırarak randevu oluşturabilirsiniz. Covid-19 tedbirlerinin alındığı programa kayıt yaptırırken ilgili formu eksiksiz doldurmanızı ve belirlenen saatte “Atölye Bahçe”de bulunmanızı rica ederiz.
 
Fatih Belediyesi olarak çocuklarımızın aileleriyle birlikte nitelikli vakit geçirmelerini önemsiyor, “Atölye Bahçe” ile eşsiz Fatih’e değer katmaya devam ediyoruz.