Sol Menüler

T.C. Fatih Belediyesi

-A A+

Yerel Hayvan Koruma Görevlisi Online Kayıt Formu

Fatih’te yaşayan sokak hayvanları için bende varım diyorsanız, Fatih Belediyesi tarafından verilecek eğitimlere katılarak “Yerel Hayvan Koruma Görevlisi” olabilir ve eğitimli gönüllülerimiz arasına katılabilirsiniz. Pandemi sebebiyle eğitimlerimiz belirli periyotlarda zoom üzerinden yapılacaktır.

Sahipsiz hayvanların bakımı ve korunması ile ilgili olarak çalışmalar yapmak ya da gerçekleştirilen çalışmaları takip etmek, organizasyonların içinde yer almak istiyorsanız İl Hayvan Koruma Kurulu’nun kararı doğrultusunda Fatih Belediyesi tarafından düzenlenecek olan “Yerel Hayvan Koruma Görevlisi” eğitimlerine katılabilirsiniz. İki gün boyunca toplam 4 saat sürecek olan ve eğitimlerin online gerçekleşeceği programın sonunda katılımcılara Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa ve Milli Parklar Bölge Müdürlüğü onaylı kimlik kartı ile Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan imzalı katılım belgesi verilecektir.

“Yerel Hayvan Koruma Görevlisi eğitimine katılım sağlayarak kimlik kartı almaya hak kazanan katılımcıların, aşağıda belirtilen belgeleri eğitim sonrasında Fatih Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü'ne elden teslim etmeleri gerekmektedir."

  • İkametgah (İstanbul ili ikamet zorunluluğu vardır.)

  • Kimlik fotokopisi

  • 2 adet vesikalık fotoğraf

İletişim: (212) 453 1453

Fatih Belediyesi'ni Arahttps://tk.emsal.com.tr/fatihb/ E-Bültene Abone OlE-BÜLTEN ÜYELİĞİ
Başkan Instagram Başkan Twitter Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web