-A A+

Kadın ve Aile Birimi Hizmetleri

Bebek paketi hizmetinden nasıl yararlanabilirim ?

Bebek paketi hediyemiz, Fatih’te ikamet eden 0-3 aylık bebekler için verilmektedir. Siz de bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız bebeğin kimliği ve ebeveynlerden birinin kimliği ile Fındıkzade Yaşam Merkezi Kadın ve Aile Birimi veya Yavuz Selim Yaşam Merkezinden teslim alabilirsiniz.

Daha önceden almış olduğum branşa tekrar kayıt yaptırabilir miyim?

Kayıt kabul sistemimize öncelikli olarak daha önce bu eğitimi almamış olanlar kabul edilir. Daha önceden aynı branştan eğitim aldıysanız yedek olarak kaydınız alınır. Daha önceden almış olduğunuz eğitimler E-Belediye kayıt sistemi üzerinden kontrol edilmektedir.

Diyetisyen, psikolog ve çocuk ergen psikoloğundan nasıl randevu alabilirim?

Fındıkzade Yaşam Merkezi, Yavuz Selim Yaşam Merkezi Karagümrük Yaşam Merkezi ve Dervişali Semt Konağı olmak üzere dört ayrı noktada hizmet veren psikologlarımızdan ve Diyetisyenlerimizden Fatih Belediyesi resmi web sayfamıza giriş yaparak Etkinlik Başvuruları sekmesinden kayıt oluşturabilirler.

Diyetisyen, psikolog ve çocuk ergen psikoloğu hizmeti nerede bulunuyor?

Hizmetlerimiz Fındıkzade Yaşam Merkezi, Yavuz Selim Yaşam Merkezi ve Karagümrük Yaşam Merkezi ve Dervişali Semt Konağında sunulmaktadır.

Tel: 0212 453 1453 – 2067/ 2069/ 2073

Eğitimlerden nasıl yararlanabilirim?

Karınca projemiz kapsamında açmış olduğumuz eğitim programı ve kurslarımıza, kayıt dönemleri içerisinde şahsen müracaat edip, form doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Eğitimlerde yaş sınırı nedir?

15 yaş üstü, Fatih’te ikamet eden her birey eğitim programlarımıza kayıt yaptırabilir.

Eğitime gelirken çocuğumu yanımda getirebilir miyim?

Eğitim alanlarımıza 15 yaş altı çocuk ve misafir öğrenci kesinlikle kabul edilmemektedir.

Fatih’te oturmuyorum, kurslara kayıt olabilir miyim?

Kayıt sistemimiz sadece ikameti Fatih’te olan kişilere açıktır. Fatih’te ikamet etmeyen vatandaşlar bu hizmetten yararlanamaz.

Kayıt olmadan misafir öğrenci olarak gelebilir miyim?

Eğitimlerimize gelen kursiyer sayısı sınıf kapasitesine göre ayarlandığı için misafir öğrenci kabul edilemez.

İstediğim branşa kayıt yaptırdım, neden aranmadım?

Kayıt yaptırmış olduğunuz formlar Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından belediyemize atanan eğitmenlere teslim edilir. Eğitmenler kayıt tarih sırasına göre arama yaparak eğitimin gün, saat ve eğitim binası bilgisini tarafınıza aktarır. Halk Eğitim Müdürlüğü sistemine göre kurs açılması için gerekli olan minimum kursiyer sayısı 12’dir. Bu sayının altında talep gören branşlar TALEP YETERSİZLİĞİ nedeni ile açılamaz.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin