-A A+

FABİM Hakkında

Fatih Belediyesi İletişim Merkezi (FABIM), bilgisayar teknolojisi ile telefon altyapısını birleştirerek kullanan; Fatihlilerin doğru ve eşit şartlarda Fatih Belediyesi ile irtibata geçebilmesine imkan sağlayan iletişim modelidir.

FABİM, Fatihlilerin tüm talep, temenni ve şikayetlerini kayıt altına alıp, konularına göre tasnif etmekte ve Belediye bünyesindeki 26 Müdürlük ile diğer kamu kurum ve kuruluşlarına iletmektedir.

Çağrı Merkezi İle

0 (212) 453 1453 numaralı telefonumuz FABIM ’in hizmetindedir. Bu numarayı arayan vatandaşlarımızın başvurusu ile birlikte kişisel bilgiler operatör tarafından sisteme kaydedilmekte; müracaat, konusuna göre istenilen birime iletilmekte ve süreç, FABIM tarafından takip edilerek, müracaat sahibine geri bildirimde bulunulmaktadır.

FABİM Başvuru Formu İle

www.fatih.bel.tr adresinden FABİM özel butonu aracılığı ile ilgili sayfaya bağlanarak doldurulan formlar FABİM sistemine düşmektedir. Başvuru, kayıt alındıktan sonra ilgili birime iletilmekte ve süreç takip edilerek, müracaat sahibine geri bildirimde bulunulmaktadır.

Suriçi Fatih Mobil Uygulaması ile

Mobil cihazlara indirilebilen Suriçi Fatih Mobil Uygulaması üzerinden, vatandaşlar her türlü istek, öneri ve şikâyetlerini iletebilirler.

Başkan'a Yaz Başvuru Formu İle

Web sitemizde bulunan Başkan'a Yaz online form ve hizmet binalarımızda bulunan Başkan'a Yaz QR kodlar ile.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan

İLETİŞİM
T.C. FATİH BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Akşemsettin Mahallesi (Hocaüveyz Mevkii) Adnan Menderes Vatan Bulvarı No: 54 Fatih - İstanbul

• Tel: 0 (212) 453 1453 • e-posta: fabim@fatih.bel.tr

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin