-A A+

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü

Müdür: Dilek GÜNEŞ

E-Mail: insankaynaklari@fatih.bel.tr

Müdürlüğün Hizmet ve Projeleri

Hizmet İçi Eğitimler

Eğitimler, ihtiyaç analizi çalışmaları sonucunda yıllık eğitim planları oluşturularak; İç Eğitimciler, Türkiye Belediyeler Birliği Belediyeler Akademisi Uzaktan Eğitim Merkezi, Marmara Belediyeler Birliği ve işbirliği yapılan kurumlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Kişisel Gelişim, Mevzuat ve Mesleki Gelişim, Bilgi Teknolojileri, Afet Farkındalık ve İlk Yardım Eğitimleri üst başlıklarında düzenlenmekte; personel gelişimine kişisel ve mesleki anlamda katkı sağlaması amaçlanmaktadır. Bu bağlamda motivasyon ve aidiyet duygusunu pekiştirmek adına Kültürel ve Yerinde Hizmet İçi eğitim ve gezi faaliyetleri düzenlenmektedir. Milli ve dini Bayramlarda, özel günlerde, tören ve toplantıların organizasyonu yapılarak; birlik ve beraberlik duygularının çoğalarak yaşanmasına vesile olunmaktadır.

Sıfır Atık Getirme Merkezi

Kano ve Kürek Merkezi

Fatih Sanat Akademisi

657 Devlet Memurları Kanunu Eğitimi

Zabıta Memuru ve Memur Alım Süreci

Fatih Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere; “Mahalli İdarelere İlk Defa Atacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği İle Belediye Zabıta Yönetmeliği” hükümlerine göre Memur ve Zabıta Memuru alımı süreçleri müdürlüğümüz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Aday Memur ve Zabıta Memuru Başvuru Süreci

Fiziki Yeterlilik Parkuru Uygulama Sınavı

Aday Memur Oryantasyon Eğitimi

Memur ve Zabıta Memurları için Düzenlenen Yemin Töreni

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin