-A A+

Cankurtaran Sosyal Tesisleri

Cankurtaran Sosyal Tesisleri

İstanbul deyince ilk akla gelen, İstanbul'u İstanbul yapan Tarihi Yarımada Fatih. Fatih'in en güzel köşelerinden birinde, tarih ve doğayla iç içe Fatih Belediyesi Cankurtaran Sosyal Tesisleri. Harikulade deniz ve boğaz manzaralı tesisimiz, zengin menüsü, kaliteli hizmet anlayışı, güler yüzlü personeli ile tüm İstanbullulara hizmet vermektedir.

Tarihi mimarisi, ücretsiz otoparkı, çay bahçesi ve çocuk parkıyla çay keyfinize ayrı bir tat katmaktadır. Deniz manzaralı kışlık 180, yazlık 120 kişilik iki alakart salonu olan tesisimizde, gün batımında zengin menümüzle buluşmaya siz İstanbulluları davet ediyoruz. Tarihin her döneminde, İstanbul'un sultanlarının, krallarının ev sahipliğini yapan bu güzide köşe, İstanbul'un gerçek sahipleri olan siz değerli hemşerilerimizi ağırlamayı bekliyor.

Tesisimiz, sabah kahvaltısıyla güne zinde başlamak için 08:30'da haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Zengin menüsünde siz İstanbullulara balık, et, ızgaralar, spesiyal yemekler, zeytin yağlı çeşitleri, nefis künefesi ve tatlı çeşitleriyle gün içerisinde stres ve yorgunluğunuzu atmak için sizleri bekliyor.

Boğazın yaramaz çocukları yunuslar eşliğinde balık yemenin keyfine varmak için Fatih Belediyesi Cankurtaran Sosyal Tesislerimizi mutlaka ziyaret edin.

Mutfak

Cankurtaran Sosyal Tesisleri'nde toplam 15 kişilik mutfak personeli çalışmaktadır.

Açık Bahçe

Cankurtaran Sosyal Tesisleri'nde açık alanda oturma grupları, havuz ve gölgelikler bulunmaktadır. Burada misafirlerimiz, masalarının hazır olmasını bekleyebilecekler gibi yürüyüşler yapabilir ve kafeteryadan self-servis olarak aldıkları içecekleri ve tatlıları tüketebilirler.

Kafeterya

Cankurtaran Sosyal Tesisleri'nde açık alanda bulunan kafeterya self-servis olarak hizmet vermektedir. Oturma gruplarında oturan misafirlerimiz, buradan tost, pizza, sıcak ve soğuk içecekler alabilirler.

Set Üstü

İlkbahar ve yaz aylarında hizmet veren set üstünde toplam 75 kişilik kapasite ile tüm menü sunulmaktadır. Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri için ideal olan bu mekanda tüm deniz manzarasının tadını çıkartabilirsiniz.

Kışlık Salon

Toplam 250 kişilik kapasitesi ile kışlık salon restoran bölümünün ana salonudur. Pencereler yaz aylarında tümüyle açılarak deniz manzarasında yemek yeme imkanı sunmaktadır.

Otopark

Otoparkımız 60 araç kapasitesi ile misafirlerimizin ücretsiz olarak hizmetindedir.

Çocuk Parkı

Çocuk oyun parkımız 4-10 yaş arası çocuklar için uygundur.

NOT: Tesisimizde misafir yoğunluğunun çok olması nedeniyle rezervasyon, grup yemekleri düzenlenmemektedir. Sadece Ramazan ayında iftar rezervasyonları, grup yemekleri verilmektedir.

Tesisimiz (08:30-22:00) Saatleri Arasında Hizmet Vermektedir.

Adres: Ahırkapı İskele Sokak No: 1 Cankurtaran

Tel: (0212) 458 54 14 - 15

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin