-A A+

Lojistik Destek MerkeziFatih Belediyesi Lojistik Destek Birimi; belediyenin vatandaşlara sunduğu birçok hizmetinin aksaksız olarak sürdürülmesini sağlamaktadır. Lojistik hizmetlerinin tamamı 5 kamyonet, 2 mobil büfe ve 18 personel ile gerçekleştirilmektedir.

Lojistik Destek Birimi, 2 bin 800 metrekarelik bir kapalı alan içerisinde, çeşitli ürünlerin muhafazasının sağlandığı 10 farklı deponun yönetimini ve takibini de sağlamaktadır. Depo otomasyon sistemi ile tüm ürünlerin giriş ve çıkışları sistem üzerinden kontrollü ve onay mekanizması ile yapılmaktadır.

Lojistik Destek Birimi Tarafından Gerçekleştirilen İşler:
İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza periyodik olarak sunulan kuru gıda, et, kömür ve ev eşyası gibi yardım ürünlerinin süratle ulaşımını ve kurulumunu sağlamak.
Engelli vatandaşlarımızın hasta bezi, tekerlekli ve akülü sandalye, karyola ve medikal ihtiyaçlarını ulaştırmak ve kurulumlarını gerçekleştirmek.
Birimler arasındaki ürün/araç-gereç transferini sağlamak.
Fatih Belediyesi bünyesinde gerçekleşen kültür sanat etkinlikleri, festival ve şenliklerde alan kurulumu yapmak ve lojistik destek vermek.

Lojistik Destek Birimi ayrıca, afet ve savaş mağduru bölgelere şart ve koşullara göre insani yardımın ulaştırılmasını koordine etmektedir.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin