TAKİP EDİNİZ

İÇERİK ARAMA

Cankurtaran Sosyal Tesisleri


Adres: Ahırkapı, İskele sokak, No: 1 Cankurtaran, Fatih, İstanbul Telefon: 0212 458 5414-15 Email: info@cankurtarantesisleri.com

 

Cankurtaran Sosyal Tesisleri

İstanbul deyince ilk akla gelen, İstanbul'u İstanbul yapan Tarihi Yarımada Fatih. Fatih'in en güzel köşelerinden birinde, tarih ve doğayla iç içe Fatih Belediyesi Cankurtaran Sosyal Tesisleri. Harikulade deniz ve boğaz manzaralı tesisimiz, zengin menüsü, kaliteli hizmet anlayışı, güler yüzlü personeli ile tüm İstanbullulara hizmet vermektedir.

Tarihi mimarisi, ücretsiz otoparkı, çay bahçesi ve çocuk parkıyla çay keyfinize ayrı bir tat katmaktadır. Deniz manzaralı kışlık 180, yazlık 120 kişilik iki alakart salonu olan tesisimizde, gün batımında zengin menümüzle buluşmaya siz İstanbulluları davet ediyoruz. Tarihin her döneminde, İstanbul'un sultanlarının, krallarının ev sahipliğini yapan bu güzide köşe, İstanbul'un gerçek sahipleri olan siz değerli hemşerilerimizi ağırlamayı bekliyor.

Tesisimiz, sabah kahvaltısıyla güne zinde başlamak için 08:30'da haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Zengin menüsünde siz İstanbullulara balık, et, ızgaralar, spesyal yemekler, zeytin yağlı çeşitleri, nefis künefesi ve tatlı çeşitleriyle gün içerisinde stres ve yorgunluğunuzu atmak için sizleri bekliyor.

Boğazın yaramaz çocukları yunuslar eşliğinde balık yemenin keyfine varmak için Fatih Belediyesi Cankurtaran Sosyal Tesislerimizi mutlaka ziyaret edin.

Mutfak
Cankurtaran Sosyal Tesisleri'nde toplam 15 kişilik mutfak personeli çalışmaktadır.

Açık Bahçe
Cankurtaran Sosyal Tesisleri'nde açık alanda oturma grupları, havuz ve gölgelikler bulunmaktadır. Burada misafirlerimiz, masalarının hazır olmasını bekleyebilecekler gibi yürüyüşler yapabilir ve kafeteryadan self-servis olarak aldıkları içecekleri ve tatlıları tüketebilirler.

Kafeterya
Cankurtaran Sosyal Tesisleri'nde açık alanda bulunan kafeterya self-servis olarak hizmet vermektedir. Oturma gruplarında oturan misafirlerimiz, buradan tost, pizza ve sıcak ve soğuk içecekler alabilirler.

Set Üstü
İlkbahar ve yaz aylarında hizmet veren set üstünde toplam 75 kişilik kapasite ile tüm menü sunulmaktadır. Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri için ideal olan bu mekanda tüm deniz manzarasının tadını çıkartabilirsiniz.

Kışlık Salon

Toplam 250 kişilik kapasitesi ile kışlık salon restoran bölümünün ana salonudur. Pencereler yaz aylarında tümüyle açılarak deniz manzarasında yemek yeme imkanı sunmaktadır.

Otopark
Otoparkımız 60 araç kapasitesi ile misafirlerimizin ücretsiz olarak hizmetindedir.

Çocuk Parkı
Çocuk oyun parkımız 4-10 yaş arası çocuklar için uygundur.

NOT: Tesisimizde misafir yoğunluğunun çok olması nedeniyle rezervasyon, grup yemekleri düzenlenmemektedir. Sadece Ramazan ayında iftar rezervasyonları, grup yemekleri verilmektedir.

Harita

Cankurtaran Sosyal Tesisleri'ne Nasıl Gidilir? Harita İçin Tıklayınız....