TAKİP EDİNİZ

İÇERİK ARAMA

Çatladıkapı Sosyal Tesisleri


Adres: Kennedy Cad. Sirkeci Sahil Yolu Sultanahmet Kavşağı Karşısı (petrol istasyonu yanı) Telefon: 212 517 34 82 - 212 516 01 40

ÇATLADIKAPI  SOSYAL TESİSLERİ

İstanbul,kocaman bir tarih şehri. Ve Fatih, İstanbul'un  kalbi. Tarihi yarımadada denizi doğayla, doğayı da tarihle birleştirmiş Çatladıkapı.

Bizde tam bu noktada, misafirlerimize farklı duyguları farklı lezzetler eşliğinde sunmak istedik.

Adımız sosyal tesis,amacımız hizmette sınırların kaldırılması.Biz esasen sosyal tesis kavramına yeni bir anlam ve vizyon kazandırmak için yola çıktık.Bu nedenle;menü çeşidinden dekorasyona,lezzetten hizmete  kadar bütün alanlarda kendi ufkumuzu genişleterek hizmet vermeyi görev edindik.Çatladıkapı Sosyal  Tesislerinde; Fatih ve İstanbul halkına,Meksika mutfağından İtalyan mutfağına,Fransız  mutfağından Osmanlı mutfağına kadar birçok farklı lezzeti bir arada sunarken, diğer taraftan Dünya'nın çeşitli ülkelerinden ülkemizi ziyarete gelen turistlere de Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini ve Anadolu misafirperverliğini  yaşatmayı amaç edindik.Bunun için ekibimizin tamamını, kendi alanında uzmanlaşmış, profesyonel  ve müşteri  değil misafir anlayışını ilke edinmiş arkadaşlarımızdan oluşturduk.

Tesisimiz 420 kişilik nikah ve seminer salonu ,100 er kişilik iki adet kışlık restaurant,100 kişilik kışlık kafeterya 150 kişilik yazlık teras restaurant,300 kişilik yazlık teras kafeteryadan oluşmaktadır.Bir özelliğimiz de bütün masalarımızın deniz manzaralı ve trafik vb gürültülerden  uzak olması bu nedenle gelen misafirler için tam huzur ortamı oluşmasıdır.Tesis içinde bulunan bahçemizin  etrafı tamamen ferforje ve camla çevrili olduğu için çocuklu ailelerimiz gönül rahatlığı ile çocuklarını bahçeye serbest bırakıp doyasıya sohbet edebilme imkanı bulabilmektedir.Ayrıca Tesis misafirlerimize ücretsiz olarak tahsis edilmiş toplam 150 araç kapasiteli 2 adet otoparkımız mevcuttur.

Tesislerimize ilk defa gelen misafirlerimize önerilerimiz, özellikle; yaprak ciğer, çin böreği,çökertme kebabı, çatladıkapı, sultanahmetköfte, güveçte kayseri mantısı, dondurmalı irmik helvası, çikolatalı volkan şöleni gibi tatları denemeleri yönünde olacaktır. Tabi ki mevsimine göre günlük  deniz balıkları ve özel çiftlik balıkları da unutulmayacaklar arasında. Ayrıca kafeteryamızda ;tatlılar,dondurma çeşitleri, kahve çeşitleri taze meyve sularından oluşan mini ziyafetler  değerli misafirlerimize sunulmaktadır. Kenedy cad. Sirkeci sahil yolu Sultanahmet kavşağı karşısında (petrol istasyonu bitişi)bulunan tesisimizde hizmet, sabah 08.00 da kahvaltı servisiyle açılıp saat 23,30 a kadar devam etmektedir.Tesisimize yoğun ilgileriyle bize güç veren misafirlerimize bütün ekibim ve şahsım adına teşekkür ederim.

İrtibat ve Rezervasyon Telefon: 212  517 34 82 - 212 516 01 40