Menu

{HeaderFastAccess}

-A A+

FABİM Hakkında

 

Fatih Belediyesi İletişim Merkezi (FABIM), bilgisayar teknolojisi ile telefon altyapısını birleştirerek kullanan; Fatihlilerin doğru ve eşit şartlarda Fatih Belediyesi ile irtibata geçebilmesine imkan sağlayan iletişim modelidir.

FABİM, Fatihlilerin tüm talep, temenni ve şikayetlerini kayıt altına alıp, konularına göre tasnif etmekte ve Belediye bünyesindeki 26 Müdürlük ile diğer kamu kurum ve kuruluşlarına iletmektedir.

Çağrı Merkezi İle

444 0 176 numaralı telefonumuz FABIM ’in hizmetindedir. Bu numarayı arayan vatandaşlarımızın başvurusu ile birlikte kişisel bilgiler operatör tarafından sisteme kaydedilmekte; müracaat, konusuna göre istenilen birime iletilmekte ve süreç, FABIM tarafından takip edilerek, müracaat sahibine geri bildirimde bulunulmaktadır.

Web Sitesi ile (www.fatih.bel.tr )

www.fatih.bel.tr adresinden FABİM özel butonu aracılığı ile ilgili sayfaya bağlanarak doldurulan formlar FABİM sistemine düşmektedir. Başvuru, kayıt alındıktan sonra ilgili birime iletilmekte ve süreç takip edilerek, müracaat sahibine geri bildirimde bulunulmaktadır.

Fatih Mobil ile

Mobil cihazlara indirilebilen Fatih Mobil Uygulaması üzerinden, vatandaşlar her türlü istek, öneri ve şikâyetlerini iletebilirler.

İLETİŞİM 
T.C. FATİH BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Akşemsettin Mahallesi (Hocaüveyz Mevkii) Adnan Menderes Vatan Bulvarı No: 54 Fatih - İstanbul

Tel: 444 0 176 Fax: +90 212 453 14 83 • e-posta: fabim@fatih.bel.tr