Menu

{HeaderFastAccess}

-A A+

Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü

Müdür: Caner ER

E-Mail: ulasimhizmetleri@fatih.bel.tr

Müdürlüğün Hizmetleri

Garaj Birimi - Araç Tahsisleri

Sosyal belediyecilik ilkesi kapsamında, ilçemiz dâhilindeki spor kulüplerine, bedensel ve zihinsel engellilere, cenaze yakınlarına, diyaliz hastalarına, bölgemizdeki kamu kurum ve kuruluşlarına, vakıf, dernek ve okulların sosyal-kültürel etkinliklerine, tarihi mekân gezilerine, belediyenin komisyonlarına, belediye aş evinde yapılan yemeklerin ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtılmasına, belediye çalışanlarının mesaiye geliş ve gidişlerine vb. görevler için araç tahsisleri yapılmaktadır.

İlçemizdeki tüm amatör spor kulüplerine hafta içi ve hafta sonu idman ve müsabakalara gidip gelmeleri için araç tahsis edilmektedir.

   
   

 

Atölye Birimi

Araç ve iş makinelerimiz, atölyemizin kalifiye personeli tarafından periyodik bakım, tamir, onarım ve revizyonlarının kendi atölyemizde yapılması, atölye imkânlarıyla yapılamayan bakım, onarım ve revizyonları ise yetkili dış servislerde yaptırılması sağlanmaktadır. Yapılan Diğer İşler Belediyemizde görev yapan araçların “Kışlık Lastik Takım” işlemleri yapılmaktadır. Belediyemiz bünyesindeki, farklı birimlerde bulunan jeneratörlerin akaryakıt ikmalleri; her hafta düzenli olarak kontrol edilmektedir. Görev esnasında oluşan trafik kazalarında kaza tespit tutanağı tutulup, gerekli evrakların temin edilmesi için kaza yerine 7 gün 24 saat prensibi ile gidebilen kaza eksperliği faaliyeti yapılmaktadır. Belediye bünyesine hizmet veren araçların giydirme çalışmaları yapılmaktadır.