Menu

Hızlı Erişim

Yan Menüler

Yaz Havuzları Başvuru Formu Test

-A A+

Yaz Havuzları Başvuru Formu Test

 
 
Kıymetli Öğrenci ve Velilerimiz;
 
Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor TOTO Teşkilat Başkanlığı’nın destekleriyle gerçekleştirdiğimiz ‘Yaz Havuzları’mız açılıyor. 
Eşsiz Fatih’e değer katmak amacıyla açtığımız yaz havuzları sayesinde Fatih’in geleceği olarak gördüğümüz çocuklarımızın gelişimlerini desteklemeyi ve yaz aylarını sporla meşgul olarak sağlıklı bir şekilde geçirmelerini amaçlıyoruz. 
 
Çocuklarımızın sağlık ve güvenliklerini sağlamak adına havuzlarımızda gerekli COVİD-19 önlemlerinin alındığını belirtir, hizmet kalitesinin sürekliliği için belirlenen kurallara uyulmasını rica ederiz.
 
Muvafakatname ve sağlık raporu örneğini görmek için tıklayınız.
 
KAYIT SIRASINDA GETİRİLMESİ GEREKEN BELGELER:

• Arkalı Önlü Kimlik Fotokopisi • Hepatit A Testi • Tam İdrar Tahlili Muvafakatname ve Sağlık raporu elden teslim edilecektir.
 
Fatih Belediyesi'ne bağlı tüm hizmet binalarından kayıt formu alarak  kayıt olabilirsiniz. Kayıt formları , muvafakatname ve sağlık raporu geçerli olması için proje başlangıç günü tercih edilen okula  teslim edilmesi gerekmektedir.
 
Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü
Karagümrük Mahallesi, Keçeci Meydanı Sokak, No:4 (Mimar Sinan Stadı) Fatih/İstanbul
0212 453 14 53 - 2500 
 
 
Yaz Havuzları Kuralları
 
1. Velilerin çocuğun yanına gelip konuşması, dersin işleyişine karışması, çocuğu habersiz gelip alması mümkün değildir. Veli, çocuğunu gün içerisinde almak istiyorsa grup lideri veya yaz havuzu koordinatörüne haber vermeli, ayrıca izin belgesini doldurmalıdır.
 
2. Yaz havuzlarına gelen öğrenciler, spor çantalarında bone, havuz terliği, şort veya mayo, ıslak çamaşırlar için poşet bulundurmalıdır. Mayonun kumaşının çabuk kuruyan türden olmasına dikkat edilmelidir. Öğrenci, giysilerinin üzerine adı yazılı etiket yapıştırmalıdır.
 
3. Yaz havuzlarına gelen öğrenciler,havuza girmeden önce duş almaları ve eğitmenlerin talimatlarına uymaları, havuzda ve havuz dışında birbiriyle şakalaşmamaları çok önemlidir.
 
4. Ders bitiminde öğrencilerin havuzu boşaltması gerekmektedir. Havuz kenarında ıslaklık nedeniyle düşüp kayma riskine karşı terlik kullanılmalı; ancak ayakkabı giymemelidir. Ders bitiminde soyunma odasında eşya bırakılmamalıdır.
 
Yaz Havuzları Pandemi Kuralları
 
1. Sadece havuza girerken duş alınacak, seans sonrasında duş alınmayacaktır.
 
2.Kronik rahatsızlığı olan öğrenciler havuz hizmeti alamayacaktır.
 
3.Yüzmeye yardımcı malzemeler(Pullboy, Makarna, Ayak Tathtası vb. gibi) öğrenciler tarafından kullanılmayacaktır.
 
4.Öğrencilerin alanda unuttuğu eşyalar kurum tarafından muhafaza edilmeyecektir.
 
5. Maskesiz öğrenciler havuza alınmayacaktır.