-A A+

8. Uluslararası İstanbul Açık Satranç Turnuvası Büyük Bir Katılımla Sonuçlandı

Fatih Belediyesi, Türkiye Satranç Federasyonu, İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İstanbul Ticaret Odası ve TUGEV işbirliği ile düzenlenen 8. Uluslararası İstanbul Açık Satranç Turnuvası, büyük bir coşkuyla sona erdi.

2 Eylül 2023
8. Uluslararası İstanbul Açık Satranç Turnuvası Büyük Bir Katılımla Sonuçlandı

Turnuva, 26 Ağustos - 1 Eylül 2023 tarihleri arasında Fatih Belediyesi Atatürk Çağdaş Yaşam Spor Salonu ve Çapa Fen Lisesi'nde gerçekleştirildi. Bu prestijli turnuvaya, 27 farklı ülkeden 1.350 sporcu katıldı. Katılımcılar arasında usta satranççılardan küçükler, gençler, kadınlar ve emektarlar dahil olmak üzere 7'den 77'ye kadar geniş bir yaş aralığından sporcular yer aldı. Toplamda 54 unvanlı usta sporcu, farklı kategorilerde mücadele etti. Turnuva sonunda dereceye giren sporcular, kupa, madalya ve para ödüllerini kazandılar. Ödül töreni, Sayın Başkanımız Mehmet Ergün Turan'ın katılımıyla gerçekleşti. Bu önemli satranç etkinliği, satrancın yaygınlaştırılması ve sporun teşvik edilmesi amacıyla düzenlenen bir başka başarılı organizasyon oldu. Katılımcılara ve organizasyon ekibine teşekkür ediyor ve sonraki turnuvayı dört gözle bekliyoruz.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin