-A A+

Bakan Kurum Fatih Belediyesi'ni Ziyaret Etti

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Murat Kurum ve heyeti Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan ve ekibi ile bir araya geldi.

17 Ekim 2021
Bakan Kurum Fatih Belediyesi ni Ziyaret Etti

İlçede yürütülen çalışmaların istişare edildiği toplantıda Bakan Kurum, millet bahçeleri, sıfır atık ve kentsel yenileme çalışmaları başta olmak üzere Fatih'te yaşam kalitesini artıracak tüm projelerde belediyemizin yanında olacağını belirtti. TOKİ Başkanlığı'nın Fatih Belediyesi iş birliğinde ilçeye kazandıracağı Kara Surları Millet Bahçesi ile açıklamada bulunan Bakan Kurum, "Dünya kültür mirası listesinde yer alan Fatih Kara Surları ve çevresinin tarihi ve kültürel kimliğini ön plana çıkararak ilçemizi bir cazibe merkezi haline getireceğiz. Tema bahçeleri, yürüyüş parkurları, dinlenme, spor ve çocuk oyun alanlarından oluşan millet bahçesi projemiz ile Fatih’in sosyal donatı ve park ihtiyacını karşılarken; surları da restore ederek bölgenin tarihi güzelliğini gün yüzüne çıkaracağız" dedi. Bakan Murat Kurum Fatih Belediyesi'nin hayata geçirdiği sıfır atık projelerimizin bir yansıması olarak Başkan M. Ergün Turan'a “Sıfır Atık Belgesi” takdim etti.

Fatih Belediyesi'ni Arahttps://tk.emsal.com.tr/fatihb/ SMS ve E-bülten AboneliğiSMS ve E-bülten Aboneliği
Başkan Instagram Başkan Twitter Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web
Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.