-A A+

Başkan Turan, Bakan Abdulkadir Uraloğlu ile Sayın Cumhurbaşkanımızın Teşrifleriyle Açılacak Sirkeci-Kazlıçeşme Tren Hattı Alanındaydı

Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu ile yarın Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleşecek olan Sirkeci-Kazlıçeşme tren hattı açılışı öncesi alanda bir araya geldi.

25 Şubat 2024
Başkan Turan, Bakan Abdulkadir Uraloğlu ile Sayın Cumhurbaşkanımızın Teşrifleriyle Açılacak Sirkeci-Kazlıçeşme Tren Hattı Alanındaydı

Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Abdulkadir Uraloğlu ile Sirkeci-Kazlıçeşme tren hattı alanına bir ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Turan, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle Sirkeci-Kazlıçeşme arasındaki 8.3 kilometrelik tren hattının modernize edilerek yarın hizmete açılacağı müjdesini verdi. Ayrıca yarının İstanbul için büyük bir gün olacağını ifade ederek hazırlıkların tamamlandığını ve her şeyin yolunda gittiğini belirtti. Fatihli hemşehrilerini de açılış törenine davet etti.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin