-A A+

Başkan Turan, Bakan Sn. Osman Aşkın Bak ile Fatih Sultan Mehmet Uluslararası İmam Hatip Lisesi Spor ve Kültür Merkezi'ndeki Çalışmaları İnceledi

Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, Gençlik ve Spor Bakanı Sn. Osman Aşkın Bak ile birlikte Fatih Sultan Mehmet Uluslararası İmam Hatip Lisesi Spor ve Kültür Merkezi'ni ziyaret ederek gençlerin spor ve sanat yeteneklerini geliştirebilecekleri sosyal ortamlar oluşturduklarını vurguladı.

27 Ocak 2024
Başkan Turan, Bakan Sn. Osman Aşkın Bak ile Fatih Sultan Mehmet Uluslararası İmam Hatip Lisesi Spor ve Kültür Merkezi ndeki Çalışmaları İnceledi

Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, Gençlik ve Spor Bakanı Sn. Osman Aşkın Bak ile birlikte Fatih Sultan Mehmet Uluslararası İmam Hatip Lisesi Spor ve Kültür Merkezi'nde gerçekleşen çalışmaları detaylı bir şekilde inceledi. Başkan Turan, gençlerin spor ve sanat alanındaki yeteneklerini daha da geliştirebilmeleri ve sosyalleşebilmeleri için özel bir çaba sarf ettiklerini vurguladı. Aynı zamanda kültürel mirasımıza sahip çıkarak geçmişten gelen eserleri canlandırmaya ve ihya etmeye devam ettiklerini ifade etti. Oluşturdukları ortamların gençlerin potansiyellerini en üst düzeye çıkarmalarına olanak tanıdığını belirterek toplumun kültürel zenginliklerine duydukları sorumluluğu bir kez daha vurguladı.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin