-A A+

Başkan Turan, Cami ve Din Görevlileri ile Neslişah Sultan Kültür Merkezi'nde Bir Araya Geldi

Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, Neslişah Sultan Kültür Merkezi'nde düzenlenen programda Fatih İlçe Müftüsü Hüseyin Baş ve toplumu ihya eden diyanet mensupları ile bir araya geldi. Başkan Turan, Fatih'te günümüze ulaşmayan 29 mabedin yeniden inşası için çalışmaların başladığını ifade etti.

4 Mart 2024
Başkan Turan, Cami ve Din Görevlileri ile Neslişah Sultan Kültür Merkezi nde Bir Araya Geldi

Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, Fatih İlçe Müftüsü Hüseyin Baş ve hizmetleriyle toplumu ihya eden diyanet mensupları ile Neslişah Sultan Kültür Merkezi'nde düzenlenen programda bir araya geldi. Başkan Turan, konuşması esnasında Fatih'te günümüze ulaşmayan 29 mabedin yeniden inşası için çalışmaların başladığını ve Gureba Hüseyin Ağa Camcılar Mescidi'ni ibadete açtıklarını belirterek 3 eserin de çalışmalarının sürdüğünü ifade etti. Ardından birliğin daim olması temennisinde bulundu. Programdan memnuniyetle ayrılan cami ve din görevlileri de Başkan Turan'a teşekkürlerini sundu.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin