-A A+

Başkan Turan, Fatih Kaymakamı Cafer Sarılı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Çepni ile Göreve Başlayacak Yeni Öğretmenlerin Yemin Törenine Katıldı

Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, Fatih Kaymakamı Sn. Cafer Sarılı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Fatih Çepni ile Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Yeni Atanan Öğretmenler programındaydı.

24 Kasım 2023
Başkan Turan, Fatih Kaymakamı Cafer Sarılı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Çepni ile Göreve Başlayacak Yeni Öğretmenlerin Yemin Törenine Katıldı

Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği Yeni Atanan Öğretmenler programına; Fatih Kaymakamı Sayın Cafer Sarılı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Fatih Çepni ile birlikte katıldı. Programda yemin töreni yapıldı ve emekli öğretmenlere belgeleri takdim edildi. Başkan Turan, Türkiye'nin geleceğini şekillendiren, gençleri bilgi ve özveriyle donatarak geleceğe hazırlayan bütün öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı ve değerli çalışmaları için teşekkürlerini iletti.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin