-A A+

Başkan Turan Fatihli Muhtarlarla Buluştu

Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, Çatladıkapı Sosyal Tesisleri'nde Fatihli muhtarlarla bir araya gelerek hemşehrilerinin güvenini kazanmanın hayatta alınacak en büyük değer olduğunu vurguladı.

15 Şubat 2024
Başkan Turan Fatihli Muhtarlarla Buluştu

Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, Çatladıkapı Sosyal Tesisleri’nde Fatihli muhtarlarla bir araya geldi. Başkan Turan, hemşehrilerinin güvenini kazanmanın hayatta alınacak en büyük paye olduğunu ifade ederek bu payeye mazhar olan muhtarların halka hizmet yolculuğunda en kıymetli yoldaşları olduğunu belirtti. Ayrıca çaba ve destekleriyle Fatih'te 5 yılda, 400 projeyi hayata geçirdiklerini dile getirdi ve şimdi bu gerçeği ortaya koyma, muhtarlarla birlikte mahalleleri nasıl güzelleştirdiklerini vurgulama zamanının geldiğini ifade etti. Ardından hepsine gönül dolusu teşekkürlerini sundu. Fatihli muhtarlar da bu buluşmadan duydukları memnuniyeti Başkan Turan’a iletti.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin