-A A+

Başkan Turan, KARINCA Kursiyerleri ile Neslişah Sultan Kültür Merkezi'nde Düzenlenen Kahvaltı Programında Buluştu

Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, KARINCA El Emeği Eğitim Birimi kursiyerleri ve aileleri ile Neslişah Sultan Kültür Merkezi’nde düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi. Başkan Turan, kadınlarımızın huzur ve mutlulukları için çalışmaya devam edeceklerini vurguladı.

26 Şubat 2024
Başkan Turan, KARINCA Kursiyerleri ile Neslişah Sultan Kültür Merkezi nde Düzenlenen Kahvaltı Programında Buluştu

Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, Neslişah Sultan Kültür Merkezi’nde düzenlenen kahvaltı programında KARINCA El Emeği Eğitim Birimi kursiyerleri ve aileleri ile samimi bir buluşma gerçekleştirdi. Başkan Turan, konuşması sırasında kadınların huzuru ve refahı için sayısız projeyi hayata geçirdiklerini belirterek 15 eğitim biriminde, 176 farklı branşta 18 bini aşkın Fatihli vatandaşın KARINCA projesinden yararlandığını ifade etti. Ayrıca ailelerin direği olan kadınlarımızın baş tacı olduğunu, huzur ve mutlulukları için çalışmaya devam edeceklerini vurguladı. Gerçekleştirilen programdan memnuniyetle ayrılan Fatihli vatandaşlar da Başkan Turan’a teşekkürlerini sundu.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin