-A A+

Başkan Turan Katip Kasım, Muhsine Hatun ve Nişanca Mahalle Sakinlerini ve Muhtarlarını Ziyaret Etti

Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, muhtarlarla güçlü iş birliği ve dayanışma mesajları vererek yeni haftaya başladı.

29 Ağustos 2023
Başkan Turan Katip Kasım, Muhsine Hatun ve Nişanca Mahalle Sakinlerini ve Muhtarlarını Ziyaret Etti

Katip Kasım, Muhsine Hatun ve Nişanca Mahallelerinin sakinlerini ve muhtarlarını ziyaret eden Başkan Turan, yerel yönetimlerin mahallelerdeki yaşam kalitesini artırmak için önemli bir rol oynadığını vurguladı. Ziyaret sırasında Başkan Turan, muhtarlarımızın mahallelerindeki ihtiyaçlarını dinledi ve çözüm odaklı bir yaklaşımla gereken adımları atma sözü verdi. Gönül birliği ve dayanışma vurgusu yaparak, yerel yönetimlerle muhtarlar arasındaki iş birliğinin mahallelerin kalkınmasına büyük katkı sağlayacağını ifade etti. Katip Kasım, Muhsine Hatun ve Nişanca Mahalle muhtarları da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, mahallelerinin ihtiyaçlarına duyarlılıkla yaklaşan bir belediye başkanına sahip olmanın önemini vurguladı.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin