-A A+

Başkan Turan Öğrenci Buluşmalarına Devam Ediyor

Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan, ilçedeki okul ziyaretleri kapsamında bugün Balat'taki Sultan Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.

11 Kasım 2022
Başkan Turan Öğrenci Buluşmalarına Devam Ediyor

Gençlerin talepleri doğrultusunda onların eğitim ve sosyal hayatlarını destekleyen ve geliştiren birçok projeyi hayata geçiren Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan, öğrencileri okullarında ziyaret etmeye devam ediyor. Bugün İlçe Milli Eğitim Müdürü Mucip Kına ile birlikte Balat’taki Sultan Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Başkan Mehmet Ergün Turan, burada öğrenciler tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Okulun konferans salonunda öğrencilerle sohbet eden, kendi eğitim hayatındaki anıları ile gençlere ve öğrencilere yönelik Fatih Belediyesi’nin projelerini anlatan Başkan Mehmet Ergün Turan öğrencilerin sorularını da yanıtladı. Başkan Turan öğrencilere TYT hazırlık seti hediye ettikten sonra okul müdürü, öğretmenler ve okul aile birliği üyeleriyle hasbihal ettikten ederek, günün anısına fotoğraf çektirdi.

BAŞKAN TURAN FATİH ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Balat’taki Sultan Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden sonra ziyaretlerine Balat ve Atikali Mahallesi’nde devam eden Başkan Mehmet Ergün Turan, esnafın taleplerini dinleyerek, hayırlı ve bereketli işler diledi.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin