-A A+

Başkan Turan Okul Müdürleriyle Bir Araya Geldi

Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan, Fatih’teki tüm okulların müdürleriyle istişare toplantısı yapmak üzere bir araya geldi.

20 Ekim 2022
Başkan Turan Okul Müdürleriyle Bir Araya Geldi

Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan’ın ev sahipliğinde Çatladıkapı Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Mucip Kına ile birlikte Fatih’teki okullarda görev yapan okul müdürleri katıldı. Misafirlerle teker teker görüşen Başkan Mehmet Ergün Turan, birlikte yapılan kahvaltı sonrası Fatih’te hayata geçirilen ve yapımına devam edilen projelerle ilgili bilgilendirmelerde bulundu. Fatih Belediyesi’nin projelerinde çocukları ve gençleri öncelediğine değinen Başkan Turan, “Projelerimizin çok önemli bir kısmını çocuk ve gençlerimize öncelik vererek planladık, böyle yapmaya da devam ediyoruz. Yaklaşık 3 buçuk yılda çocuk ve gençlerimiz için kütüphaneler, yeşil ve sosyal alanlar ile spor merkezleri yapmanın yanında onlar için birçok sportif ve kültürel faaliyeti de hayata geçirdik. Tüm bunların yanı sıra okullarımızın fiziki eksikliklerin tamamlanması yönünde gelen talepleri de asla karşılıksız bırakmıyor, çocuklarımızın Fatih’te en iyi şartlarda eğitimlerini almaları için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Sizlerin hassasiyeti ve destekleriyle de inşallah mevcut şartlarımızı daha iyi noktalara taşıyacağız” dedi. Başkan Mehmet Ergün Turan, daha sonra okul müdürleriyle okulların mevcut durumlarıyla ilgili istişarelerde bulunarak, kendisine yöneltilen soruları cevaplandırdı. Toplantı hep birlikte hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin