-A A+

Başkan Turan, Pilates Üyeleri ile Kahvaltı Programında Bir Araya Geldi

Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, pilates üyeleri ile Neslişah Sultan Kültür Merkezi’nde düzenlenen programda bir araya geldi. Başkan Turan, aile ve toplum sağlığının korunmasında kadınların önemini vurgulayarak bu düşünceyle FitFatih projesini hayata geçirdiklerini belirtti.

28 Şubat 2024
Başkan Turan, Pilates Üyeleri ile Kahvaltı Programında Bir Araya Geldi

Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, Neslişah Sultan Kültür Merkezi'nde düzenlenen kahvaltı programında 8 farklı mekânda pilates egzersizlerine katılan Fatihli hanımlar ile keyifli bir buluşma gerçekleştirdi. Başkan Turan, aile ve toplum sağlığının korunmasında kadınların önemli bir rol oynadığını vurgulayarak güçlü bir bünyeye sahip olmaları gerektiğini belirtti. Bu düşünceyle FitFatih projesini hayata geçirdiklerini ve sağlıklı yaşama dair atölyeler, kurslar düzenlediklerini dile getirerek pilates eğitimlerinin bunlardan biri olduğunu ifade etti. Ayrıca yeni dönemde birlikte daha iyisini başaracaklarını vurguladı. Gerçekleştirilen programdan memnuniyetle ayrılan Fatihli kadınlarımız da Başkan Turan'a teşekkürlerini sundu.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin