-A A+

Başkan Turan, Savunma Sporları Performans Gösterisi'nde Genç Sporcular ile Bir Araya Geldi

Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından Neslişah Sultan Spor Merkezi’nde düzenlenen “Savunma Sporları Performans Gösterisi” Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan’ın katılımıyla gerçekleştirildi. Başkan Turan, Türkiye’nin mimarı gençler için yatırımlarının devam edeceğini vurguladı.

2 Mart 2024
Başkan Turan, Savunma Sporları Performans Gösterisi nde Genç Sporcular ile Bir Araya Geldi

“Savunma Sporları Performans Gösterisi” Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan’ın teşrifleriyle Neslişah Sultan Spor Merkezi’nde düzenlendi. Gösteri Gençlik ve Spor Müdürlüğüne bağlı Neslişah Sultan Spor Merkezi, Draman Yüzme Havuzu ve Spor Merkezi, Yedikule Yüzme Havuzu ve Spor Merkezi, Ayvansaray Spor Merkezi’nde taekwondo, karate, judo ve boks branşlarında eğitim alan 7-14 yaş arasındaki çocukların katılımıyla gerçekleştirildi. Başkan Turan, geleceğin şampiyonu miniklerimizin bugün yine göz kamaştırdığını ifade ederek spor tesislerinde taekwondo, karate, judo ve boks eğitimleri alan çocukların gösterisini gururla ve heyecanla izlediğini belirtti. Ayrıca Türkiye’nin mimarı gençler için yatırımlarının devam edeceğini vurguladı. Etkinliğe katılan çocuklara katılım sertifikası verildi ve çeşitli ikramlar sunuldu. Ayrıca Halkla İlişkiler Ofisi tarafından hediye dağıtımı yapıldı. Gösteri seyirciler tarafından ilgiyle takip edildi.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin