-A A+

Başkan Turan, Seyyid Ömer Anadolu Lisesi İnşaatında İncelemelerde Bulundu

Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, İstanbul Valiliği koordinasyonuyla inşa edilen Seyyid Ömer Anadolu Lisesi şantiye alanını ziyaret etti.

5 Ağustos 2023
Başkan Turan, Seyyid Ömer Anadolu Lisesi İnşaatında İncelemelerde Bulundu

Başkan Turan, inceleme sırasında şantiyede yapılan çalışmaları gözden geçirerek, projenin ilerleyişini yakından takip etti. Seyyid Ömer Anadolu Lisesi'nin zengin içeriği, eğitim ve kültür alanında öğrencilere birçok fırsat sunacak. Okul bünyesinde yer alacak olan kütüphane, öğrencilere geniş bir bilgi birikimi sağlarken; sergi alanları sanatsal ve kültürel etkinliklere ev sahipliği yapacak. Ayrıca, çok amaçlı salon, çeşitli etkinliklerin düzenlenebileceği bir alan olacak ve öğrencilere sosyal etkileşim fırsatları sunacak. Görsel sanatlar atölyesi, yetenekli gençlerin yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri bir mekan olarak hizmet verecek. Fen ve teknoloji laboratuvarı, öğrencilerin bilimsel araştırmalar yapabileceği ve deneyler gerçekleştirebileceği donanımlı bir alan olacak.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin