-A A+

Başkan Turan, Yavuz Sultan Selim Çukurbostan Sokak İftarı'nda Hemşehrileriyle Buluştu

“Paylaşmanın En Güzel Hali” Yavuz Sultan Selim Çukurbostan Sokak İftarı programı Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan’ın katılımıyla gerçekleşti. Başkan Turan, “Yan yana olunca, aynı sofrayı paylaşınca çok daha güzeliz sevgili hemşehrilerim,” dedi.

28 Mart 2024
Başkan Turan, Yavuz Sultan Selim Çukurbostan Sokak İftarı nda Hemşehrileriyle Buluştu

Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, Yavuz Sultan Selim Çukurbostan Yaşam Merkezi’nde düzenlenen "Paylaşmanın En Güzel Hali" Sokak İftarı programında Fatihli vatandaşlarla bir araya geldi. Hemşehrileriyle aynı iftar sofrasını paylaşan Başkan Turan, konuşması esnasında "Bu akşam 7'den 70'e Fatihlilerle iftar programında buluşmanın beni çok mutlu ettiğini belirtmek isterim. Yan yana geldiğimizde, aynı sofrayı paylaştığımızda çok daha güzeliz sevgili hemşehrilerim," dedi ve birbirlerine olan sevgi ve inançlarının hiç bitmemesi temennisinde bulundu. İftar programından mutlulukla ayrılan Fatihli vatandaşlar da Başkan Turan’a teşekkürlerini ifade ettiler.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin