-A A+

Başkan Turan, Yedikule Bahçe'de Yapılan Muz Hasadına Katıldı

Fatih Belediyesi'nin şehirde tarımın geliştirilmesine verdiği önemin simgelerinden Yedikule Bahçe'de muz hasadı yapıldı.

26 Temmuz 2023
Başkan Turan, Yedikule Bahçe de Yapılan Muz Hasadına Katıldı

Düzenlenen hasat etkinliğine, Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan da katıldı. Tam 2.5 yıl önce dikilen muz ağaçları, emek ve özveriyle büyütüldü ve bugün ilk hasat gerçekleştirildi. Muz hasadı etkinliğine katılan Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, doğal ürünlerin şehir hayatında önemli bir rol oynadığını vurgulayarak, bu tür tarımsal girişimlerin desteklenmesinin ve yaygınlaştırılmasının önemine değindi. Belediye olarak, vatandaşların kendi besinlerini üretebilmesine olanak tanıyan projelere ve çevre dostu uygulamalara büyük önem verdiklerini ifade etti. Fatih Belediyesi, gelecekte de bu tür tarımsal projelerle kent yaşamını daha sürdürülebilir ve çevre dostu hale getirmeye yönelik çalışmalarına devam edeceğini belirtti.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin