-A A+

Bilal Erdoğan Beyefendi ve Başkan Turan'ın Katılımıyla “Unkapanı Değirmeni Üniversite Dönüşüm Projesi Tanıtım Töreni” Gerçekleştirildi

Sn. Bilal Erdoğan Beyefendi, Fatih Belediye Başkanı Sn. M. Ergün Turan ve İstanbul Milletvekili Sn. Mustafa Demir’in katılımıyla İbn Haldun Üniversitesi’nin “Unkapanı Değirmeni Üniversite Dönüşüm Projesi Tanıtım Töreni” gerçekleştirildi. Başkan Turan, Süleymaniye bölgesinin ihyası için ilk adımı attıklarını ifade etti.

28 Mart 2024
Bilal Erdoğan Beyefendi ve Başkan Turan ın Katılımıyla “Unkapanı Değirmeni Üniversite Dönüşüm Projesi Tanıtım Töreni” Gerçekleştirildi

Sn. Bilal Erdoğan Beyefendi, Fatih Belediye Başkanı Sn. M. Ergün Turan ve İstanbul Milletvekili Sn. Mustafa Demir'in katılımıyla gerçekleştirilen İbn Haldun Üniversitesi’nin “Unkapanı Değirmeni Üniversite Dönüşüm Projesi” Tanıtım Töreni'nde, Süleymaniye bölgesinin ihyası için ilk adım atıldı. Başkan Turan, konuşması esnasında Fatih'te günümüze ulaşan endüstriyel mirasın değerli bir örneği olan tarihî Unkapanı Değirmeni'ni restore ederek İstanbul'a kazandıracaklarını ifade etti ve üniversite olarak ihya edilecek yapının aynı zamanda Süleymaniye'nin sosyal dönüşümünü sağlayarak bölgeyi canlandıracağını belirtti, ardından da "Hayırlı olsun," temennisinde bulundu.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin