-A A+

Bitkileriniz Emin Ellerde!

Fatihlilerin yoğun ilgi gösterdiği ve 2022 yılında 698 bitkinin tedavi edildiği “Bitki Hastanesi” Yedikule Bahçe’nin serasında hizmetine devam ediyor.

23 Ocak 2023
Bitkileriniz Emin Ellerde!

2022 yılında 698 adet bitkiye tedavi uygulayan Bitki Hastanesi, Yedikule Bahçe içerisindeki serada hizmetine devam ediyor. Hastaneye teslim edilen bitkilere; ilk etapta kök kontrolleri ile temizlikleri yapılarak, doğal ve daha sonra da kolayca sürdürülebilir tedavi yöntemleri uygulanıyor. Bitkinin ihtiyacına göre toprak ve saksı değişimleri de (toprak ve saksı bitki sahiplerinden talep ediliyor) gerçekleştiriliyor. Yaprakları temizlenen, budanan ve besin takviyesi yapılan bitkiler, sahiplerine teslim edilirken sonrasında yapmaları ve dikkat etmeleri gerekenlerle ilgili de bilgilendiriliyorlar. Bitkilerinizin tedaviye ihtiyacı varsa pazar hariç haftanın 6 günü 10.00-16.30 saatleri arasında Bitki Hastanesi’nden destek alabilirsiniz.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin