-A A+

Çetinel Spor Kulübü Karete Kuşak Sınavı Başkan Turan'ın Katılımıyla Neslişah Sultan Kültür Merkezi'nde Gerçekleştirildi

Gençlik ve Spor Birimi tarafından düzenlenen Çetinel Spor Kulübü Karete Kuşak Sınavı Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan’ın katılımıyla Neslişah Sultan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Etkinlik oldukça canlı ve heyecan verici bir atmosfere sahne oldu.

10 Şubat 2024
Çetinel Spor Kulübü Karete Kuşak Sınavı Başkan Turan ın Katılımıyla Neslişah Sultan Kültür Merkezi nde Gerçekleştirildi

Gençlik ve Spor Birimi tarafından düzenlenen Çetinel Spor Kulübü Karete Kuşak Sınavı Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan’ın katılımıyla Neslişah Sultan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Sınav Fatih’in farklı bölgelerinden toplam 3 farklı spor salonunda gerçekleştirildi ve buralarda antrenman yapan pek çok sporcu katılım gösterdi. Programa toplamda 190 sporcu ve 300 veli katıldı, böylece etkinlik oldukça canlı ve heyecan verici bir atmosfere sahne oldu. 7 ile 18 yaş arasındaki genç sporcular kendi yeteneklerini sergilemek için sınava girdiler ve büyük bir özveriyle mücadele ettiler. Ayrıca sporculara sınav sonrasında verdikleri emeklerinden dolayı çeşitli ikramlar sunuldu, böylece katılımcılar kendilerini ödüllendirme fırsatı buldular. Bu tür etkinlikler gençlerin spora olan ilgisini artırmanın yanı sıra toplumda spor kültürünün gelişmesine de katkı sağlıyor.

/400proje /400proje
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin