-A A+

Cimnastik Performans Gösterisi Başkan Turan'ın Katılımıyla Neslişah Sultan Kültür Merkezi'nde Düzenlendi

Cimnastik Performans Gösterisi Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan'ın katılımıyla Neslişah Sultan Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Başkan Turan, geleceğin milli sporcularının ve ay yıldızlı dünya şampiyonlarının Fatih'ten çıkacağını belirtti.

10 Şubat 2024
Cimnastik Performans Gösterisi Başkan Turan ın Katılımıyla Neslişah Sultan Kültür Merkezi nde Düzenlendi

Fatih Belediyesi Gençlik ve Spor Birimi, Neslişah Sultan Kültür Merkezi'nde Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan'ın da katılımıyla Cimnastik Performans Gösterisi düzenledi. Başkan Turan, jimnastikçi miniklerin yetenekleriyle salonu dolduran sporseverlerin alkışlarını almayı başardığını belirterek hepsini kutladı ve geleceğin milli sporcuları ile ay yıldızlı dünya şampiyonlarının Fatih'ten çıkacağını vurguladı. Etkinlik Gençlik ve Spor Müdürlüğüne bağlı Neslişah Sultan Spor Merkezi, Draman Yüzme Havuzu ve Spor Merkezi ile Yedikule Yüzme Havuzu ve Spor Merkezi’nde cimnastik branşında eğitim alan 4-12 yaş arasındaki çocukların katılımıyla gerçekleşti. Renkli ve enerjik bir atmosferde geçen gösteride toplamda 5 farklı performans sergilendi. Bunlardan 3'ü her tesisin kendi performans sporcularıyla gerçekleşirken 1 gösteri tüm tesislerin performans sporcularının yer aldığı ortak bir ekip tarafından sunuldu. Ayrıca Neslişah Sultan Spor Merkezi'nde kayıtlı çocuklarla yapılan özel bir gösteri de vardı. Çocuklara katılım sertifikaları dağıtıldı ve çeşitli ikramlar sunuldu. Etkinlik ayrıca Halkla İlişkiler Ofisi tarafından organize edilen hediye dağıtımıyla da renklendi. Bu etkinlik çocukların spor ve sanat alanındaki yeteneklerini sergileyebilecekleri önemli bir platform sağladı ve aynı zamanda toplumla etkileşimlerini artırdı.

/400proje /400proje
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin