-A A+

Çocuklar Kadırga Sanat Galerileri'ndeki Dev Bilyenin Yolculuğu Nostalji Atölyesi'nde Buluşuyor

Kadırga Sanat Galerileri'nde düzenlenen Dev Bilyenin Yolculuğu Nostalji Atölyesi'nde çocuklar farklı malzemelerle dev bilyeler yaparak el becerilerini ve yaratıcılıklarını geliştiriyorlar.

8 Ocak 2024
Çocuklar Kadırga Sanat Galerileri ndeki Dev Bilyenin Yolculuğu Nostalji Atölyesi nde Buluşuyor

Sanat eğitmeni Esra Gençay rehberliğinde düzenlenen Dev Bilyenin Yolculuğu Nostalji Atölyesi’nde çocuklar nostaljik bir yolculuğa çıkıyor. Bu yolculukta geçmişe bir pencere açılarak eski sokak oyunları üzerine sohbetler gerçekleştiriliyor. Aile büyüklerinin oynayarak büyüdüğü bu oyunlar minik misafirlere aktarılarak geçmişle bağlarını güçlendirebilecekleri bir ortam oluşturuluyor. Atölye kapsamında çocuklar farklı materyaller kullanarak kendi dev bilyelerini tasarlayarak el becerilerini ve yaratıcılıklarını geliştiriyorlar. Ardından tasarladıkları dev bilyeler ve nostaljik oyuncaklarla oyunlar oynama fırsatı buluyorlar. Çocuklar etkinliği ilgiyle takip ediyorlar.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin