-A A+

Çocuklar Yüzme Yarışması Başkan Turan'ın Katılımıyla Yedikule Yüzme Havuzu ve Spor Merkezi'nde Gerçekleştirildi

Gençlik ve Spor Birimi tarafından düzenlenen "3. Geleneksel Çocuklar Yüzme Yarışması" Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan'ın katılımıyla Yedikule Yüzme Havuzu ve Spor Merkezi'nde gerçekleştirildi. Başkan Turan, Fatih'in gençleri için spor yatırımlarına devam edeceğini vurguladı.

17 Şubat 2024
Çocuklar Yüzme Yarışması Başkan Turan ın Katılımıyla Yedikule Yüzme Havuzu ve Spor Merkezi nde Gerçekleştirildi

Gençlik ve Spor Birimi tarafından düzenlenen "3. Geleneksel Çocuklar Yüzme Yarışması" Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan’ın katılımıyla Yedikule Yüzme Havuzu ve Spor Merkezi'nde gerçekleştirildi. Başkan Turan, yüzme yarışlarının Fatih’te önemli bir etkinlik olduğunu belirterek bugüne kadar 35 binden fazla Fatihli vatandaşın yüzme havuzlarında eğitim aldığını ve yüzme öğrendiğini açıkladı. Ayrıca bütün yarışmacıları tebrik edip Fatih’in gençleri için spor yatırımlarına devam edeceğini vurguladı.

Gençlik ve Spor Müdürlüğüne bağlı iki spor merkezinde yüzme branşında eğitim alan 7-14 yaş arasındaki çocuklar doyasıya yarıştı. Etkinlikte 25 metre serbest ve bayrak yarışı da yapıldı. Yarışmaya katılan tüm çocuklara madalya, havlu ve bone gibi hediyeler verildi. Ayrıca çeşitli ikramlar sunuldu. Mücadeleler katılımcılar tarafından ilgiyle takip edildi.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin