-A A+

Daha Güzel Bir Fatih İçin Karasurları Millet Bahçesi Veledi Karabaş Parkı'nı Hizmetinize Açtık!

Fatih Belediyesi olarak, Mevlanakapı Mahallesi'nde bulunan ve 7 bin 450 metrekarelik bir alana sahip Karasurları Millet Bahçesi Veledi Karabaş Parkı'nı hizmetinize sunduk!

18 Nisan 2024
Daha Güzel Bir Fatih İçin Karasurları Millet Bahçesi Veledi Karabaş Parkı nı Hizmetinize Açtık!

Yaklaşık 7 bin 450 metrekarelik bir alana sahip olan Karasurları Millet Bahçesi Veledi Karabaş Parkı, Mevlanakapı Mahallesi'nde, Güherciler Sokak'ta yer alıyor. Park, süs havuzları, oturma ve dinlenme alanları, piknik kamelyaları, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, fitness alanı ve bol yeşil alanlar sunuyor. Parkta bulunan yeşil alanlara ıhlamur, sığla, çınar, dişbudak, süs armudu, süs kirazı ve selvi ağaçları dikildi. Parkın çevresi, vatandaşların güvenliği ve çevre huzuru için kontrol edilebilir giriş-çıkış sağlayan demir korkuluklarla sınırlandırıldı ve gece kullanımına kapatıldı.

Fatih Belediyesi olarak, herkesin keyifle vakit geçirebileceği güzel bir alan oluşturduk. Karasurları Millet Bahçesi Veledi Karabaş Parkı, Fatih’imize hayırlı olsun.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin