-A A+

Draman Parkı'nda Çalışmalar Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Fatih'te yeşil alan artırma çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Yeni yapılan yeşil alan projelerinden biri olan ve Dervişali Mahallesi'nde inşa edilen 4 bin 400 metrekarelik Draman Parkı'ndaki çalışmaları Başkan Mehmet Ergün Turan yerinde inceledi.

25 Kasım 2022
Draman Parkı nda Çalışmalar Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Fatih, Dervişali Mahallesi’ndeki Draman Caddesi üzerinde yapımına devam edilen Draman Parkı’yla yeşillenmeye devam ediyor. Parkta yürütülen çalışmaları yakından takip eden Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan, bugün alanda incelemelerde bulunarak, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Toplam 4 bin 400 metrekarelik alanda inşa edilen ve büyük bir kısmı yeşil alan olarak planlanan Draman Parkı’nın projesinde; eğlenceli aktiviteler sunan çocuk oyun alanı, spor sahası, yürüyüş yolları ve piknik alanları da bulunuyor. Çalışmalar tamamlandığında bölge halkının güvenli ve eğlenceli zaman geçirebileceği yeni bir yeşil ve sosyal donatı alanı daha ilçeye kazandırılmış olacak.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin