-A A+

Fatih Belediyesi Heritage Fuarı'nda Yerini Aldı

Bu yıl 7.si düzenlenen Heritage Fuarı, 3-5 Mayıs tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek. Fatih Belediyesi olarak “Tarihi Belediyeler Paneli”nde ve Heritage Talks kapsamında “Tarihi Kent Hafızasını Yeniden İnşa Etmek: İstanbul Kara Surları Topkapı Kaleiçi Meydanı Kentsel Tasarım Yarışması Deneyimi ve Bâlâ Süleyman Ağa Külliyesi Sebil-Muvakkithanesi Restorasyonu’’ başlıklı konuşmayla yer alacağız.

5 Mayıs 2023
Fatih Belediyesi Heritage Fuarı nda Yerini Aldı

Arkeolog Nezih Başgelen moderatörlüğünde gerçekleşecek olan “Tarihi Belediyeler Paneli”nin konukları arasında; Fatih Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Özçelik, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Kent Tarihi ve Tanıtım Dairesi Başkanı Koray Karabulut ve Doç. Dr. Peyzaj Yüksek Mimari Mustafa Artar yer alacak. Heritage Talks kapsamında da Fatih Belediyesi Kentsel Tasarım Proje Koordinatörü Melih Yılmaz ve Kültürel Miras Koruma Uygulama Sorumlusu Elif Hafız Uzun ’’Tarihi Kent Hafızasını Yeniden İnşa Etmek:İstanbul Kara Surları Topkapı Kaleiçi Meydanı Kentsel Tasarım Yarışması Deneyimi ve Bâlâ Süleyman Ağa Külliyesi Sebil-Muvakkithanesi Restorasyonu’’ başlıklı bir konuşma gerçekleştirecek. Fuar boyunca Fatih Belediyesi standı Rumeli Salonu 1 – B7 numaralı alanda ziyaret edilebilir.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin