-A A+

Fatih Belediyesi LGS Öğrencileri İçin Tercih Çadırı Kurdu

Fatih Belediyesi, geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin liseye geçiş sürecinde yanlarında olmak için "Destek Yanında" çadırı kurdu.

5 Temmuz 2023
Fatih Belediyesi LGS Öğrencileri İçin Tercih Çadırı Kurdu

Fatih Merkez Kütüphanesi'nin önünde kurulan tercih çadırında; gençlerimizin LGS tercih döneminde karşılaşabilecekleri sorulara çözüm bulmak, onlara rehberlik etmek ve motivasyonlarını artırmak için uzman eğitmenler ve danışmanlar görev alacak. Her gün 10:00-20:00 saatleri arasında hizmet verecek olan çadır, gençlerimizi başarıya taşıyacak bilgi ve desteği sunacak. Gençlerimiz, çadırda uzman eğitmenlerle bir araya gelerek tercihlerinde doğru yönlendirmeler alabilecek, endişelerini paylaşabilecek ve motivasyonlarını yükseltebilecekler. Bu projeyle, gençlerimizin kendi potansiyellerini keşfetmelerine ve en doğru kararları vermelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Fatih Merkez Kütüphanesi önünde kurulan "Destek Yanında" çadırımıza tüm gençlerimizi bekliyoruz.

https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65 https://www.fatih.bel.tr/tr/main/pages/fabim/65
Başkan Instagram Başkan X Başkan Facebook Başkan YouTube Başkan Telegram Başkan WebBaşkan Web

Warning

Reading cannot be initiated since there is no Turkish language support. You can add Turkish language support to your device from the settings section.

Şimdi konuşabilirsiniz Sizi dinliyorum... Anlaşılmadı. Tekrar Deneyin